Fransız Zarafeti Gökyüzüne Taşındı

0
66

La Premiére Süitlerde Lüks ve Konforlu Yolculuğun Keyfini Çıkarın

 

Air France KLM Grubun baştan sona ayrıcalıklı süiti La Premiére, gökyüzünde lüks ve konforu yeniden tanımlıyor. La Premiére süitler, Michelin yıldızlı şeflerin elinden çıkma rafine mutfağı, dünyanın en iyi someliyeleri tarafından hazırlanan şarap listesi ve uçuş boyunca sunduğu zarif atmosferiyle yolcularını eşsiz bir uçuş deneyiminde ağırlıyor.

 

Air France KLM, uzun ve orta mesafe ağında Paris-Charles de Gaulle havalimanı kalkışlarında, yolcularına La Premiére konseptiyle gökyüzünde konforlu ve huzurlu yolculuk hizmeti sunuyor. Baştan sona ayrıcalıklarıyla La Premiére süitler, havaalanında başlayan kişiye özel karşılama, özenli servis ve fark yaratan ilgisiyle lüks ve konforun tanımını yeniden yapıyor. Havaalanında huzurlu ve dinlendirici bir alan ile başlangıç yapan La Premiére, lezzetli atıştırmalıklarla dolu mutfağı, sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış özel spa uygulamaları ve çalışmak isteyen misafirlerinin ihtiyacına uygun alanıyla havalimanında bir lounge’dan fazlasını sunuyor.

Sofistike ve elegan uçuş ayrıcalığı

Air France KLM’nin kişisel alan sunduğu dünyanın en iyi first class hizmetlerinden La Premiére süitler, bireysel vestiyer, başucu lambası, özel kabin alanı ile kişisellik ve lükste sınır tanımayan bir uçuş hizmeti sunuyor. La Premiére misafirleri 5 yıldızlı otel konforundaki yatağında tam bir gece uykusunun tadını çıkarırken, filmler, oyunlar, tv şovları, belgeseller, müzik gibi onlarca içerikten birini seçerek kabinini gerçek bir sinema salonu düzenine dönüştürebiliyor.

 

Michelin Yıldızlı Şeflerin Sunumuyla Fransız Lezzetleri

La Première süitlerin gurme menüsü ile her uçuş ayrı bir lezzet şölenine dönüşüyor. Paris’ten kalkan uçuşlarda ünlü Fransız Şef Aquitaine Sturia’nın meşhur havyarını tadabilir ve Anne-Sophie Pic, Régis Marcon, Guy Martin ve Joël Robuchon gibi ünlü Fransız şeflerinin ellerinden çıkma lezzetli menülerin tadını çıkarabilirsiniz. Michelin yıldızlı şeflerin imzasıyla her 3 ayda bir değişen menüler ile La Premiére kabinlerde her zaman keşfedilecek yeni bir şey bulabilirsiniz.

 

www.airfrance.com

 

Air France KLM Hakkında:

Ana iş alanları yolcu, kargo taşımacılığı ve havacılık bakımı olan Air France-KLM Grup Avrupa’nın lider havayolu grubudur. 2018 yılında Air France, KLM Royal Dutch Havayolları, Joon, Transavia ve HOP olmak üzere 5 markasıyla müşterilerine 116 ülkede 314 noktaya ulaşıyor. Air France 537 uçak filosu ve 2017’de taşıdığı 98,7 milyon yolcu sayısıyla Air France-KLM, Paris-Charles de Gaulle ve Amsterdam-Schiphol’deki merkezlerinden toplamda 2.300’e yakın uçuş gerçekleştiriyor. Air France müşteri sadakat programı Flying Blue’da 15 milyon üyesiyle Avrupa liderlerinden biridir.

 

Air France-KLM ortakları Delta Air Lines ve Alitalia, 270’den fazla günlük uçuşla en büyük Trans-Atlantik ortak girişimini işletmektedir. Air France-KLM, aynı zamanda, 20 üye havayoluna sahip olan SkyTeam ittifakının bir üyesi ve 177 ülkede 1.06’dan fazla noktaya 16,600’den fazla günlük uçuş gerçekleştirmektedir.