Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkKargo

Havacılık Sektöründe Büyük Buluşma: Air Cargo Handling & Logistics (ACHL) Konferansı!

Aviation Connect : Havacılık Sektöründe Büyük Buluşma İstanbul'da

68 / 100

Havacılık Sektöründe Büyük Buluşma: Air Cargo Handling & Logistics (ACHL) Konferansı!

Havacılık dünyasının önde gelen isimleri için özel olarak hazırlanan altı önemli etkinliğin bir araya getirilmesiyle Air Cargo Handling & Logistics (ACHL) Konferansı’nın konsolidasyonu duyuruldu. Havayolu kargo taşımacılığı, farmasötik kargo zirvesi, ASA Liderlik Forumu, GSE & Ramp İşlemleri fuarı, ULD CARE ve Karayolu Kargo Hizmetleri artık tek bir çatı altında!

Endüstri liderlerinin bir araya geldiği bu dinamik platformda, geleceğe yönelik keskin yolları keşfetmek için bir araya geliyoruz. Konferanslar, çığır açan konuları tartışmak ve yeni eylem planları çizmek için önemli merkezler olmuştur. Artık, yük taşımacılığı zincirindeki her halka – kargo taşıyıcılarından havayollarına, havaalanlarından kargo taşıma acentelerine, RFS uzmanlarından tedarikçilere ve göndericilere kadar herkes – bu konuşmalara katılmaya davetlidir.

Bu sadece bir konferans değil – burası fikirlerin çarpıştığı, inovasyonun geliştiği ve hava kargo lojistik zincirinin evrim geçirdiği canlı bir forumdur. Birlikte, havacılık lojistiğinin geleceğini şekillendirelim ve endüstriyi eşi benzeri görülmemiş yüksekliklere taşıyalım!

Tarih: 29-31 Ekim 2024 Saat: 09:00 UTC

 

Havacılık Sektöründe Büyük Buluşma: Air Cargo Handling & Logistics (ACHL) Konferansı! 28 Mayıs 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu