Batman Biletleri İptal

0
158

pegasus uçakBatman Havalananının tadilata girmesiyle Pegasus, satılan biletleri iptal etti.

Pegasus: “Batman seferlerimiz iptal…”

Pegasus Şirketi, Batman Hava alanının bakıma alınması nedeniyle daha önce Batman’a kestiği biletlerle ilgili açıklama yaparak Batman uçuşlarının tarifeden kaldırıldığını duyurdu.

Pegasus yetkilileri, bilet alan herkese şu açıklamada bulundular:

İlgili otoritelerden almış olduğumuz bilgiye istinaden 01.04.2015 -27.04.2015 İstanbulSabiha Gökçen-Batman seferlerimiz Batman Havalimanındaki pist tadilatı nedeniyle karşılıklı olarak iptal edilmiş olup konuya ilişkin bilgilendirme Çağrı Merkezimiz tarafından biletli olan tüm misafirlerimize yapılmıştır. Fakat tarafımıza 27 Mart 2015 tarihinde yeni bir bilgi ulaşarak bahsi geçen tadilatın 27.04.2015 tarihine ertelendiği ve ilk bilginin geçersiz olduğu tarafımıza iletilmiştir. Batman hattındaki uçuşlarımız ile ilgili olarak yapılan analiz sonrasında Batman seferlerimiz tarifemizden kaldırılmıştır. Uçuşlarımızın iptal olması üzerine bilet satın alan tüm misafirlerimiz çağrı merkezimiz tarafından aranarak uçuş hakkında bilgi verilmekte, talep eden misafirlerin biletleri ücretsiz olarak farklı bir uçuşa veya tarihe değiştirilmektedir. Talep eden misafirlerimizin biletleri de kesintisiz olarak iade edilmiştir”.

Pegasus’un bu açıklamasından sonra Batman seferlerinin ne zaman başlayacağı konusunda da herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

on dokuz + on iki =