SİNGAPUR HAVAYOLLARI VE LUFTHANSA GRUBU ARASINDAKİ ORTAK UÇUŞ OPERASYONLARI GENİŞLİYOR

0
99

SİNGAPUR HAVAYOLLARI VE LUFTHANSA GRUBU ARASINDAKİ ORTAK UÇUŞ OPERASYONLARI GENİŞLİYOR

Singapur Havayolları (SIA) ve Lufthansa Grup; daha fazla aktarma merkezi ve yeni ortak uçuş noktaları ile müşterilerine daha fazla seçenek sunabilmek için aralarındaki ortak uçuş anlaşmasının kapsamını genişletiyor.

A350 singapore

Genişletilen ortak uçuşlarla SIA yolcuları; Münih ve Zürih aktarma merkezleri üzerinden Lufthansa ve Swiss tarafından yapılan uçuşlarla Avusturya, Belçika, Almanya ve İsviçre’ye erişim imkanı elde edeceklerdir. SIA yolcularının bu merkezlerden yapabileceği 20’den fazla yeni uçuş noktaları şunlardır:

• Münih üzerinden: Berlin, Bremen, Brüksel, Köln, Düsseldorf, Cenevre, Hamburg, Hannover, Nürnberg, Stuttgart, Viyana, Zürih

• Zürih üzerinden: Berlin, Dresden, Düsseldorf, Graz, Hannover, Hamburg, Nürnburg, Stuttgart

Diğer taraftan Lufthansa ve Swiss yolcuları ise, Güneydoğu Asya ve Güneybatı Pasifik’teki varış noktalarına SIA tarafından yapılan ortak uçuşlara erişim imkanına sahip olacaklardır.

Ortak uçuşlar, iki havayolu şirketi tarafından Kasım 2015’te imzalanan ve Avrupa, Güneydoğu Asya ve Avustralya’daki kilit pazarlarda işbirliğini derinleştirmeyi amaçlayan ortak girişim anlaşmasının bir sonucu olarak genişletilmiştir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here