SİNGAPUR HAVAYOLLARI, SİNGAPUR MİLLİ TAKIMININ RESMİ HAVAYOLU SPONSORU OLDU

1
100

sq cover

SİNGAPUR HAVAYOLLARI, SİNGAPUR MİLLİ TAKIMININ RESMİ HAVAYOLU SPONSORU OLDU
Singapur Havayolları (SIA), Singapur Milli Takımının Resmi Havayolu Sponsoru olmak için Singapur Ulusal Olimpiyat Konseyi (SNOC) ile anlasma imzaladı.
Bugünden baslayıp 30 Nisan 2018 tarihinde sona erecek üç yıllık anlasma süresince Singapur havayolları; 2016 Olimpiyat Oyunları, 2017 Asya Gençlik Oyunları ve 2017 Güney Doğu Asya (SEA) Oyunları gibi büyük organizasyonlara katılacak olan Singapur Milli Takımı ve görevlileri için üzerinde anlasılmıs olan fiyat üzerinden uçak bileti temin edecektir.
Singapur Havayolları aynı zamanda; ekibin spor ekipmanları için ekstra bagaj hakkı, check-in ve yer hizmetleri için islevsel destek, spor ekipmanlarına özel muamele gösterilmesi ve gerekli olduğu durumda özel yemek servisi gibi özel hizmetler sunacaktır.
Singapur Havayolları Ticari Baskan Yardımcısı Sayın Mak Swee Wah; “Spor ve turizme bağlılığımızın baska bir örneği olarak, Singapur Ulusal Olimpiyat Komitesinin Resmi Havayolu Sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Singapur’u uluslararası spor etkinliklerinde temsil edecek ve sportif basarıyı ülkemize getirecek olan ülkemiz sporcularının Singapur Havayolları ile uçacak olmasından gurur duyuyoruz” dedi.
SNOC Genel Sekreteri Sayın Chris Chan; “Singapur Havayolları, geçmisteki önemli oyunlara katılan sporcu ve görevlilerimize ayrıcalıklı hizmet sağlama konusunda çok destekleyici olmustur. Bu nedenle, Singapur Havayolları’ın resmi Havayolu Sponsorumuz olmasını ve Rio 2016 Olimpiyat Oyunları ile birlikte diğer önemli organizasyonlara yapacağımız yolculukları Singapur Havayolları ile yapacak
olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” seklinde konustu.
Singapur Havayolları, uzun süreden beri yerel spor etkinliklerini desteklemektedir ve 5 ile 16 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacak olan 28. Güney Doğu Asya (SEA) Oyunlarının Resmi Havayolu Sponsorudur. Singapur Havayolları, yerel spor etkinliklerine önemli katkıda bulunan sporcuların ödüllendirildiği Singapur Spor Ödüllerini 1999 yılından beri desteklemekte ve yılın en iyi erkek, kadın, genç erkek ve genç kadın sporcu ödüllerini kazanan sporculara her sene bilet sağlamaktadır.
Singapur Havayolları aynı zamanda, 2002 yılından beri genç spor yeteneklerine indirimli bilet sağlamak suretiyle Singapur Spor Okulunu da desteklemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here