Setur’dan en seçkin merkezlere kayak turları

0
137

Setur’dan en seçkin merkezlere kayak turları

Setur, bu kış yine kayak severler için farklı rotalara çok özel turlar düzenliyor. Avusturya’daki Lech, Fransa’daki Courchevel kayak merkezlerinin yanı sıra, dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri kabul edilen Bulgaristan’ın Bansko kasabasına yapılan tur da kayakseverlerin ilgisini çekiyor.

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, lüks kayak turizmi için pek çok ayrıcalıklı tur sunuyor. Courchevel – Fransa’dan, Lech – Avusturya’ya ve kayak seyahatinin klasikleşmiş merkezi Bansko’ya düzenlenen turlar, kış turizmi meraklıları için farklı seçenekler sunuyor. Setur’un yurt dışı turları, Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını da ücrete dahil ederek seyahat severlere büyük avantaj sağlıyor.

Avusturya’nın büyülü beyazlığında lüks ve konfor bir arada

Setur’un sömestir kayak tatili önerileri arasında yer alan Lech – Avusturya turu, 19 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Avusturya Lech’te bulunan 280 km’lik pistler, her seviyeden kayakçıya kayak seçenekleri sunuyor; 22 km’lik cross-country kayak parkuru ile bu alanın meraklılarını, 26 km’lik bir eğlence parkı ile snowboardcuları, 15 km’lik kış yürüyüş parkuru ile doğa sporu meraklılarını ağırlıyor. Ayrıca akşamları aydınlatılan kızak pisti, atlı kızak gezileri ve yılbaşı alışverişi için kurulan pazarları ile de kayak dışı aktiviteleri bir arada sunuyor. Avusturya Alpleri’nin en şık kayak köyü içindeki rahat ve geniş pistlerinden yararlanmak isteyenler, şık otelleri ve gurme restoranlarıyla Avrupa sosyetesinin gözde bölgesinde kış aylarının büyülü beyazlığında lüks ve konforu bir arada deneyimliyor.

Kartpostal gibi Courchevel: dünyanın en şık kayak merkezi

Setur’un Courchevel – Fransa turu ise26 Ocak – 02 Şubat 2019 tarihlerinde muhteşem manzaralarıyla kartpostal güzelliğinde bir dağ seyahati deneyimi sunuyor. Sadece Courchevel’de 63 kayak lifti ve 117 pist bulunuyor. 2738 metreye kadar çıkan pistlere yerleştirilmiş 562 kar makinesi ile uzun süre kar yağmadığı zaman bile kayak garantisi bulunuyor. Şık ve tasarım otelleri, gurme restoran seçenekleri, eğlencesi hiç bitmeyen barları ve kulüpleri, şık tasarımları taşıyan butikleri ile dünyanın en şık kayak merkezleri arasında gösterilen Courchevel’de konfor, keyif ve lüks ön planda yer alıyor.

Kayak denilince aklan gelen: Bansko

Kayak sporunu tutku haline getirenler için dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kabul edilen Bulgaristan’daki Bansko turu misafirlere, 19 – 23 Ocak 2019 tarihlerinde kayak keyfine ek olarak Bansko kasabasının tarihi ve doğal güzelliklerini de sunuyor.

Turlar ile ilgili detaylı bilgi için: www.setur.com.tr

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları, outgoing ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor. 2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u bünyesine alan Setur, 2017 yılında bu platformu Seturbiz.com ismiyle yenileyerek dijital alanda da önemli bir atılım gerçekleştirdi. Setur’un 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak üzere hayata geçirdiği markası SeturSelect, müşterilerine unutulmaz tatil deneyimleri sağlıyor.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 15 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 49 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.1990 yılında kurulan Setair filosunda ise 14 yolcu kapasiteli 2 adet ultra uzun menzilli 2017 Model Falcon 8X ve 2015 Model Falcon 7X tipi jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet çift motorlu Leonardo (Agusta Westland) AW139 tipi helikopter ve 1 adet 8 yolcu kapasiteli Cessna Grand Caravan C208 tipi deniz uçağı bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here