Pegasus Cafe Ayrıcalıkları

0
94

PEGASUS, CAFE MENÜSÜNE ARDA TÜRKMEN’IN ÖZEL TARIFLERIYLE HAZIRLANAN 2 YENI ÜRÜN EKLEDI

Pegasus Hava Yolları, misafirlerini uçuşlarında Türkiye’nin başarılı şeflerinden Arda Türkmen’in özel tarifleriyle buluşturmaya devam ediyor. Misafirler, kasım ayından itibaren Arda Türkmen tarifleriyle hazırlanan Maş Fasulyesi Salatası ve Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin ile seyahatlerini tatlandırıyor.

Misafirlerine, uçuşlarını damak zevklerine uygun seçeneklerle kişiselleştirme imkanı sunan Pegasus Hava Yolları, ünlü şef Arda Türkmen ile Nisan ayında başlattığı iş ortaklığı kapsamında Pegasus Cafe lezzetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Kasım ayından itibaren Pegasus Cafe’nin pre order (uçuş öncesi satış) seçenekleri arasına geleneksel bir lezzet olan Maş Fasulyesi Salatası; uçak içinde bulunan Pegasus Cafe menüsüne ise Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin eklendi.
Arda Türkmen’in özel tarifiyle hazırlanan ve sağlıklı ürünlere yönelişin artmasıyla birlikte son dönemde popülerliği artan Maş Fasulyesi Salatası ile gökyüzünde lezzet yolculuğuna çıkmak isteyen misafirler, bu yeni lezzeti uçuşlarından en az 24 saat öncesine kadar www.flypgs.com üzerinden sipariş edebiliyor.
Çok beğenilen Elmalı Tarçınlı Muffin ile Kuru Domatesli Zeytinli Çörek ardından Pegasus Cafe menüsüne eklenen Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin ise misafirlerin uçuşları sırasında çay ve kahve keyiflerini tatlandıracak yeni bir alternatif oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here