Londra Picadilly’de Selfie Çek THY’den Uçak Bileti Şansı Yakala

0
95
© Max Lacome. All Rights Reserved.

THY,  Londra Picadilly Meydanı’nda Şanslı Seyahat Severleri Arıyor

Önümüzdeki 9 hafta içinde Londra’da bulunacak mısınız? Eğer öyleyse – cesur olmak ve Piccadilly Meydanı’na gitmek isteyebilirsiniz. THY, Londra’da yeni bir reklam kampanyası başlattı – ve eğer meydandaki reklamlarıyla bir selfie çekerseniz, istediğiniz yere bir uçuş kazanabilirsiniz!

Ayrıntılar

Türk Hava Yolları, diğer havayollarına oranla daha fazla destinasyona uçuyor. Arka plandaki büyük 4K HD reklamlarıyla bir selfie çekip Instagram’a yüklerseniz, havayolunu hashtag #TakeMeThere – kullanarak etiketlemelisiniz. Ayrıca, Instagram yazısı içerisinde sizi “nereye” götürmesini istediğinizi de söylemeniz gerekiyor. Şöyle ki; “Melbourne’e gitmek istiyorum, beni Melbourne’e götür”@turkishairlines #TakeMeThere gibi bir şey olacaktır.

Kaç Bilet Veriyor?

THY, önümüzdeki dokuz hafta boyunca haftada iki bilet, toplamda 18 bilet veriyor. Yolunuz Piccadilly’den geçerse, binlerce £ değerinde olan bir bilet kazanma şansını deneyin! Uzak bir yere , heyecan verici bir yere gidin.

THY’nin tüm şart ve koşulları anlattığı sitesine girerek detayları takemetheretk.com adresinden buradan bulabilirsiniz. Katılmak için 18 yaşında ve daha büyük olmanız gerekiyor. Türk Hava Yolları, kazananları her hafta Instagram’dan direkt mesajla bildirecek. Bir hafta içinde yanıt vermeyenlerin hakları başkasına devredilecek. İyi şanslar!

İçerik:https://www.godsavethepoints.com/