Latest Posts

Emirates İşe Alım Uzmanları 30 Mayıs’ta İstanbul’da

83 / 100

Emirates İşe Alım Uzmanları 30 Mayıs’ta İstanbul’da

Emirates işe alım uzmanları, gelecek 6 hafta boyunca dünya çapında 30 şehre yapacağı ziyaretlerle kabin ekibine katılacak yetenekler arıyor

Dünyanın en hızlı büyüyen global havayolu şirketi Emirates, ödüllü kabin ekibine katılmak üzere hizmet alanında tutkulu olan yetenekleri arıyor. 

emirates işe alım
Emirates Boeing 777-300ER photographed on August 17, 2015 from Wolfe Air Aviation’s Lear 25B.

Havayoluyla seyahatlerin tam anlamıyla yeniden başlamasıyla birlikte, şirketin işe alım uzmanları bugün itibarıyla Haziran ayı sonuna kadar 30 şehirde yoğun bir şekilde adaylarla bir araya gelerek işe alım gerçekleştirecek. Emirates ekipleri bu yeni işe alım mülakatları kapsamında Avustralya’dan Birleşik Krallık’a, Avrupa’da onlarca şehirden, Kahire, Cezayir, Tunus ve Bahreyn’e kadar seyahat edecek. İstanbul’da yapılacak mülakat ise 30 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

emirates işe alım

Emirates İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdulaziz Al Ali yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Uçuş alanında kariyer yapmak isteyenler için Emirates’ten daha heyecan verici bir şirket yoktur ve Kasım ayında kabin ekibi için işe alım mülakatlarımızı başlattığımızdan beri olağanüstü bir ilgi gördük. ”

“Mülakatların belirli kısımları çevrimiçi gerçekleştirilse de, mümkün olduğunda adaylarla birebir görüşmeye çalışıyoruz ve bu yüzden Yetenek Avcısı ekibimiz önümüzdeki 6 hafta boyunca potansiyel adayları değerlendirmek için 30 şehri ziyaret edecekleri hızlı bir tur gerçekleştirecek.”

Emirates’in gerçek anlamda global olan kabin ekibi, 160 farklı milletten oluşuyor ve altı kıtaya yayılan 130’u aşkın şehire olan yolcu operasyonlarında hizmet sunuyor. 

Emirates’in tüm kabin ekibi heyecan verici ve kozmopolit bir şehir olan Dubai merkezli olarak çalışırken, şirket tarafından karşılanan konaklama, vergiden muaf maaş ve daha birçok avantajdan faydalanıyor.

emirates işe alım

İlgilenen adaylar aşağıdaki adresten Emirates kabin ekibi rolü hakkında daha fazla bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirler: https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

Emirates işe alım

Latest Posts

POPULER