Emirates First Class Ürün ve Hizmetleri sizi Evinizde Hissettirecek

0
120

Emirates First Class Ürün ve Hizmetleri sizi Evinizde Hissettirecek

Ödüllü hizmetleri ile tanınan Emirates Havayolu, ayrıcalıklı bir yolcu deneyimi sunmak için yolcu talep ve görüşlerine göre geliştirdiği uçak ürün ve hizmetlerine her sene bir yenisini daha ekliyor. Yolcular, dünya standartlarındaki Emirates hizmetini evlerinden çıktıkları anda almaya başlıyorlar. Lüks segmentte, First Class ya da Business Class hizmeti alacak olan yolcular, ücretsiz özel şoför hizmeti ile Emirates’in dünya çapındaki şık ve sofistike lounge’larında dinlenmek üzere yola çıkıyorlar.

Yakın zamanda First Class özel süitleri de dahil, Boeing 777 uçağına yönelik, tamamen yenilenmiş iç mekanlarını tanıtan Emirates, yerden tavana kadar sürgülü kapılar ve ilhamını Mercedes-Benz S-Class’dan alan incelikli ve zarif tasarım özellikleri ile yeni süitleri, lüks ve gizliliği, bir üst boyuta taşıyor. Her biri için 3.7 metre kareye kadar kişisel alan sunan bu ferah, bütünüyle kapatılmış olan özel süitler, 1-1-1 yapısında yerleştirilmiş.

Yumuşak deri koltuk, yatağa dönüşebiliyor ve NASA teknolojisinden ilham alınan “sıfır yerçekimi” pozisyonunda rahatlama ve hafiflik hissi veriyor. Ferah süitler ayrıca, yatak hazırlandıktan sonra dahi, gizliliği koruyarak, yolcuların üstlerini değiştirmelerine yönelik geniş bir alanda sunuyor.

Tüm First Class müşterilerinin bir manzaraya sahip olabilmelerini sağlayan Emirates, orta koridorda bulunan süitlerde endüstrideki ilk sanal pencereleri sunuyor. Bu sanal pencereler, gerçek zamanlı kamera teknolojisinden yararlanarak, dışarıdaki manzarayı yayınlıyor. Diğer süitlerde, pencerelerinin dışından gökyüzünü keşfetmek isteyen müşteriler için da dürbünler bulunuyor.

Yolcular, video çağrı özelliğini kullanarak, kolaylıkla, kabin ekibi ile iletişim kurabiliyor ya da oda servisi çağırabiliyor. Süitlerde, yolcuları rahatsız etmeden içeceklerinin ve kanepelerinin servis edilebildiği bir servis penceresi de bulunuyor.

Yolcular uçuşları boyunca, yatağa dönüşebilen koltuklarında, 23 inç’lik kişisel ekranlarındaki 4000 kanala varan uçak içi eğlence sistemi ice ile en yeni ve gişe rekorları kıran en iyi filmleri, kaçırılmaması gereken TV programlarını izleyip, radyo ya da çok zengin bir müzik arşivinden diledikleri şarkıları dinleyebiliyor ya da oyun oynayabiliyorlar. Ayrıca, özel mini barda bulunan içecek ve atıştırmalıklarla kendilerini ev konforunda hissedebiliyorlar.

A380 ile seyahat eden First Class yolcuları, Emirates’in ünlü Uçak İçi Duş ve Spa’sının keyfini de çıkabiliyorlar. Ayrıca, Duş Spa’sında bulunan, ödüllü İrlanda markası VOYA’nın organik deniz yosunu cilt bakım ürün serisi ve koltuklarda bulunan özel Bulgari seyahat kitleri ile yolculara lüks cilt bakımı ürünleri sunan Emirates, yolcuların rahatlığı içi özel tasarlanmış Hydra Active Microcapsule kıyafetleri ve suni koyun postu battaniyeleri ile yolcuların uykuya dalarken ve uçuş sırasındaki konforlarını da düşünüyor.

Emirates’in tüm A380 ve Boeing 777 uçaklarında bulunan ücretsiz Wi-Fi sayesinde yolcular uçarken de internete bağlı kalarak sosyalleşmeye devam edebiliyor. Ayrıca, cep telefonu kullanabilme ve veri dolaşımı hizmetleri de ailesini ve arkadaşlarını aramak isteyen yolcular için havada sınırsız bağlantı olanağı sağlanıyor.

Ayrıca Emirates’in 26 yolcuyu ağırlayabilen uçak içi dinlenme salonu 40 bin fit yükseklikteki en popüler sosyalleşme merkezi durumunda. Yolcular, tüm dünyadan en kaliteli şarapların, Moët & Chandon veya Veuve Clicquot gibi dünyaca ünlü şampanyaların keyfini çıkarabiliyor.

Günümüzdeki her Emirates uçuşunda olduğu gibi, First Class müşteriler, gurme aşçılar tarafından hazırlanan, en kaliteli yiyecekler ile dünyadaki en özel şaraplar, şampanyalar ve içecekler eşliğinde, istedikleri an yemek hizmetinden yararlanabiliyorlar. 135 milliyeti temsil eden Emirates uluslararası kabin ekibi ile kaliteli hizmet anlayışını yaşayan yolcular, uçuş boyunca konforu her an yaşıyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here