GÜNCEL SON HABERLER

Emirates, BAE’de Üç Alanda Altın Ödüle Layık Görüldü

Emirates, BAE’de Sunduğu Güvenli Ulaşım Hizmetleriyle Üç Alanda Altın Ödüle Layık Görüldü

 

Dünya lideri konumundaki hava taşımacılığı hizmetleriyle tanınan Emirates, sunduğu kusursuz kara taşımacılığı hizmetlerinin RoSPA töreninde üç altın ödüle layık görülmesiyle bu alanda da ismini duyurdu.

İki yıl üst üste ödül alan tek havayolu olan Emirates ekibi, Filo Güvenliği Ödülü, Sağlık ve Güvenlik Ödülü ve Eğlence Hizmetleri Güvenliği Ödülü olmak üzere üç kategoride altın ödül alarak operasyonel güvenlik performansı, sağlık ve güvenlik yönetim sistemleri, çalışanlarını ve müşterilerini korumaya yönelik kapsamlı COVID-19 önlemleri konularında somut sonuçlar ortaya koydu.

Emirates BAE’de, mürettebatına ve diğer çalışanlarına iş yerine geliş gidiş hizmeti sunmak için binden fazla araçtan oluşan bir filo işletiyor ve bir yılda ortalama 2,5 milyon karayolu seyahati gerçekleştiriyor. Emirates ayrıca, özel Şoförlü Araç Hizmeti kapsamında, hizmet sağlayıcıların premium müşterilerin havalimanına konforlu ve güvenli şekilde geliş ve gidişini sağlaması için standartlar ve protokoller uygulamakta.

RoSpa (Kazaları Önleme Derneği), dünya çapında iş sağlığı ve güvenliğini, yol, ev, eğlence ve eğitim güvenliğini teşvik etmeye ve kolaylaştırmaya odaklı bir Birleşik Krallık kuruluşudur.

Her yıl sunulan RoSpa Ödülleri, risk değerlendirmeleri, güvenlik denetimleri ve güvenlik eğitimi girişimleri gibi hususlar da dahil olmak üzere, bir katılımcının sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerine dair somut kanıtlar sunmasını gerektiren sıkı koşullar altında yapılan başvuruların bağımsız bir jüri kurulu tarafından değerlendirilmesiyle veriliyor.

2021 yılında yarışmaya, dünya çapındaki şirketlerce 2.000’den fazla başvuruda bulunuldu.

 

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates’in sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve ücretsiz olarak sunduğu ‘Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası’ sayesinde yolcular, dünyanın neresinde olursa olsun ekstra güvenli bir seyahat deneyimi yaşıyor. Emirates, İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 18 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

bae

Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER