BRÜKSEL UÇUŞLARI 2 NİSANA KADAR İPTAL

0
69

Brüksel uçuşları hakkında yolcu duyurusu (İptal/İade)

22 Mart 2016 tarihinde Brüksel Havalimanı’nda yaşanan patlamadan dolayı, 24 Mart ve 01 Nisan (dahil)  arasındaki Brüksel çıkışlı ve varışlı tüm Türk Hava Yolları seferleri iptal olmuştur. Uçuşunuz durumuyla ilgili değişiklikleri  https://www4.thy.com/deparr/start.tklinkinden takip edebilirsiniz.Seferleri iptal edilen yolcularımız Rotterdam, Amsterdam, Dusseldorf veya  Köln uçuşlarına değişiklik yaptırabileceklerdir. Ayrıca Brüksel havalimanı ile ilgili tüm güncel duyurularıwww.brusselsairport2203.be  websitesinden takip edebilirsiniz.

Biletlerini acenteler vasıtasıyla almış tüm yolcularımızın parkur/tarih değişikliği yada iptal/iade talepleri için acenteleriyle irtibata geçmelerini rica ederiz.

22 Mart ve 31 Mart tarihleri arası  parkur/tarih değişikliği ya da iptal/iade talepleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Bu değişiklikler aşağıdaki kurallara göre seyahat acenteniz veya Call Center’imiz aracılığıyla yapılmalıdır :

Parkur/Tarih değişikliği için :

  • Biletinizin original ücret sınıfıyla işlem yapılmalıdır.
  • Bilet 22 Mart tarihinde veya öncesinde kesilmiş olmalıdır
  • Bilet değişikliği için en geç 31 Mart tarihinde başvurulmalıdır.
  • Yeni uçuş tarihi 15 Haziran tarihine kadar değiştirilebilmektedir
  • Servis/kabin değişikliği mümkün değildir
  • Bu koşulların dışındaki herhangi bir konu için biletin kuralları geçerlidir.

İade:

Brüksel Havaalanındaki olağanüstü halden dolayı uçuşunuzun iptali durumunda (22 Mart-31 Mart arası tarihleri içerisinde) biletinizin kesintisiz iadesi mümkündür.

Biletlerini websitemizden satın alan yolcularımız https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/online-iade-fonksiyonu linkinden yararlanarak iade için başvurabilirler.

Tüm yolcularımız 7/24 ücretsiz olarak hizmet veren Call Center’ımızla  02 620 080 49 yada 0090 850 333 08 49 nolu telefon numaralarından irtibata geçebilirler.

Call Center’de oluşabilecek yoğunluktan dolayı meydana gelen bekleme süresi için anlayışınızı bekleriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here