ATA Freight, İstanbul Havalimanı’nın İlkleri Arasında

0
124

Dünyanın 124 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markası Turkish Cargo, dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’na direkt olarak ilk kargo uçuşunu gerçekleştirdi.

Boeing 777F tipi kargo uçağıyla Şanghay-Bişkek-İstanbul rotasında icra ettiği uçuşla yeni evine ilk kargo seferini gerçekleştiren Turkish Cargo, İstanbul-Aşkabat-Dhaka hattında yaptığı taşıma ile de İstanbul Havalimanı’ndan ilk uçuşunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

ATA Freight, 18 Mart tarihinde gerçekleşen bu uçuşa İstanbul’dan Bangladeş Dhakka’ya 5234 kg tekstil sevkiyatı vererek destek verdi ve Turkish Cargo tarafından teşekkür sertifikası aldı.

Biz de ATA Freight’i tebrik ediyoruz.

1996 yılında kurulan ATA Freight, yenilikçi nakliye yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış küresel bir lojistik sağlayıcısıdır. ATA Freight, geleneksel bir uluslararası Freight forwarder firmasından, lider ve yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri sunan dünya liderlerinden birine dönüşmüştür. Yıllar geçtikçe, şirket ABD, Türkiye, Hindistan, Çin, Rusya ve Rusya’nın her yerini açarak giderek genişledi. Meksika’da 30’dan fazla ofisi ve dünya çapında 400’den fazla ekip üyesi var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here