AnadoluJet, Enterprise iş birliğinde spor tutkunlarına çift kişilik maç bileti veriyor…

0
168

1457112149_AnadoluJet_Enterprise_BragaMacBileti_Kampanyasi_Gorseli

ANADOLUJET YOLCULARINA FENERBAHÇE-BRAGA MAÇINI YERİNDE İZLEME FIRSATI

Halkın havayolu AnadoluJet, Enterprise’ın UEFA Avrupa Ligi sponsorluğunda sporseverleri mutlu edecek bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında 5 – 8 Mart 2016 tarihleri arasında AnadoluJet ile uçup sonrasında Enterprise’dan 3 gün ve üzeri orta veya üst sınıf araç kiralayanlar, Fenerbahçe – Braga maçına bilet kazanıyor.

5 Mart 2016, Ankara;

Güçlü markalarla iş birliğine giderek yolcuları için artı değer üreten AnadoluJet, Enterprise işbirliğinde futbol tutkunlarını sevindirecek yeni bir kampanya yapıyor.

Kampanya kapsamında; 5 – 8 Mart 2016 tarihleri arasında AnadoluJet ile seyahat eden ve İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman için www. enterprise.com.tr/Anadolujet adresinden orta veya üst sınıf aracını 3 gün ve üzeri kiralayan yolcular, 10 Mart’ta İstanbul’da oynanacak Fenerbahçe – Braga maçına çift kişilik bilet kazanıyor.

Araç kiralamalarda Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerli oluyor. Biletler Enterprise’ın UEFA Avrupa Ligi sponsorluğunda verilecek olup, 1. kategoride Fenerium alt tribünden izleme fırsatı sunuluyor. Kampanyaya dâhil edilen araç grupları enterprise.com.tr adresinden öğrenilebiliyor. Bilet kazanan AnadoluJet yolcu bilgileri ise 9 Mart 2016 günü saat 15.00’te anadolujet.com adresinde yayınlanacak.