Air France KLM’den KOBİ’lere Özel Tasarruf Programı

0
179

BlueBiz İle İş Seyahatlerinin Artan Maliyetine Kazançlı Çözüm

Air France KLM’nin iş seyahatleri için özel tasarladığı avantajlı kurumsal programı BlueBiz ile firmaların artan seyahat maliyeti kazanca dönüşüyor. Uçtukça şirket adına puan biriktiren BlueBiz, puanlar karşılığında; ücretsiz uçak bileti, konforlu uçuş koltuğu, yemek veya ücretsiz rezervasyon değişiklikleri gibi avantajlı hizmetler sunuyor.

 

Fransa’nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air France KLM kurumsal firmalara fayda sağlamak üzere oluşturduğu BlueBiz programı ile eşsiz avantajlar sağlıyor. Çalışanlar uçtukça şirket adına puan biriktiren KOBİ’lere özel sadakat programı BlueBiz, firmaların seyahat bütçesine dost faydalar ile çözüm ortağı oluyor. Biriken puanları nakde dönüştürerek hediye uçuşlar, sorunsuz ve konforlu uçuş ayrıcalıkları gibi ekstra hizmetlerle iş seyahati giderlerini azaltan BlueBiz’in uçtukça kazandıran puanlarını kullanarak anında tasarrufun keyfini çıkarın.

1 puanın 1 USD’ye eşit olduğu BlueBiz programında biriken puanlar, ödül biletine veya bir üst sınıfta seyahat deneyimine dönüştürülebiliyor. Şirketler, özel internet sayfalarından 24 saat boyunca erişilebilen rezervasyon sistemiyle, puanlarını takip edip bir sonraki iş seyahat bütçesine katkı sağlayabiliyor.

BlueBiz Üyelerine Sağlanan Özel Avantajlar:

  • Ana varış noktalarında anlaşmalı indirimler,
  • Air France ve KLM biletlerinde, belirlenen rezervasyon sınıflarında, ücretsiz isim değişikliği
  • Belirlenen rezervasyon sınıflarında, seyahat acentesi aracılığıyla yapılan rezervasyonlarda ödemeyi daha sonra yapabilme,
  • Uzun mesafeli uçuşlardamüsaitlik durumuna göre,BlueBiz üyelerine Ekonomi sınıfında Y sınıf yer garantisi,
  • BlueBiz üyesi olan yolculara, yer ve kabin ekibi tarafından özel ilgi,
  • Uçuş durumu güncellemelerinde öncelikli olarak bilgilendirilme,
  • Yılda en az 15.000 USD seyahat bütçesine ulaşmış firmalara kişiye özel 1 sene geçerli ücretsiz TAV Prime Class kartı hediye,
  • BlueBiz hesabında geriye dönük olarak 6 aya kadar bilet işleme olanağı
  • Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda bulunan KLM Crown Lounges’a BlueBiz puanıyla giriş yapabilme fırsatı ile BlueBiz üyeleri avantajların tadını çıkarıyor.

www.airfrance.com.tr

Air France KLM Hakkında:

Société Air France, S.A. ya da kısaca Air France Fransa’nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Merkezi Paris’in kuzeyinde Tremblay-en-France’da bulunan şirket, Air France-KLM ortaklığı altında ve SkyTeam kurucu üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Mart 2015 itibarı ile 95 ülkede 191 farklı noktaya uçan Air France, 2004 yılında KLM Royal Dutch Airlines ya da Hollanda Kraliyet Havayolları ile şirketleri birleşerek Air France-KLM Grup çatısı altında hizmet vermeye başladı. Grup yine aynı yıl dünyanın en büyük havayolu ittifaklarından biri olan ve üyeleri arasında Aeroflot, Alitalia ve Delta Havayolları’nın da olduğu SkyTeam’e üye oldu. KLM 2012 ve 2013 yıllarında Dünya Havayolları Ödülleri tarafından en iyi yer hizmetleri ekibi ve en iyi kabin ekibi ödüllerine layık görüldü. 2009’dan beri “İlham veren havayolu” sloganıyla yola devam eden KLM, yolcularına kusursuz bir hizmet vermek adına çalışmalarına devam ederken, 70 ülkede yaklaşık 130 noktaya direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here