2019’da Emirates ile Uçun, İyisiyle Uçun!

0
110

2019’da Emirates ile Uçun, İyisiyle Uçun!

Emirates Havayolu’nun özel fiyatlarıyla 2019’da dünyayı keşfedebilir, Dubai, Bangkok, Maldivler ve Melbourne gibi birçok heyecan verici destinasyona özel fiyatlarla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Emirates Havayolu’nun özel fiyatlarıyla yeni yıla popüler bir destinasyonda yeni bir macera ile başlayın. Yeni kültürleri keşfedin, beyaz kumsallarda dinlenin ya da bu sınırlı süreli kampanya ile Emirates’in 62 popüler uçuş noktasına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalayın.

Bu kampanya kapsamında, 7-20 Ocak 2019 tarihleri arasında satın alınan biletler ile 7 Ocak – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında bir Uzak Doğu macerasının hayalini gerçekleştirebilir, Dubai’de unutulmaz anlarla dolu güneşli bir tatil geçebilir ya da ailenizle Avustralya’ya gidebilirsiniz.

“Emirates ile Uçun, İyisiyle Uçun”

Tüm kabin sınıflarındaki yolcular, en son filmlerden TV şovlarına, müzik ve oyunlara kadar, Emirates’in uçak içi eğlence sistemi ice’ da 3,500’ün üzerinde kanal ile eğlenceye erişebiliyor. Emirates konforunun bir parçası olarak, yolcular aynı zamanda ücretsiz alkollü ve alkolsüz içecek ve dünya lezzetlerinin yanı sıra, havayolunun Türk mürettebatı dahil olmak üzere, çok uluslu kabin ekibinin ünlü misafirperverliğinin tadını çıkartabiliyor. Emirates ayrıca Ekonomi Sınıfı’nda 35Kg, Business Class’ta 40Kg ve First Class’ta 50Kg’ye kadar cömert bir bagaj hakkı sunuyor.

Dubai Alışveriş Festivaline Özel Ekstra Bagaj Hakkı

Her yıl büyük ilgi ile beklenilen binlerce markanın, restoranların, aktivite ve eğlence merkezlerinin yer aldığı Dubai Alışveriş Festivali, bu yıl da 26 Aralık 2018- 2 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Emirates Yolcuları da 2 Şubat 2019 tarihine kadar satın aldıkları biletler ile 26 Aralık 2018- 4 Şubat 2019 tarihleri arasında seyahati gerçekleştirilecek olan Dubai biletlerinin dönüş kısmında kullanılmak üzere, Dubai Alışveriş Festivaline özel 10 kg ekstra bagaj hakkından faydalanabiliyorlar. Ekstra bagaj onayı biletin satın alınmasından sonra otomatik olarak rezervasyona yansıyor.

Dubai Alışveriş Festivali hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.

 

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için:

Emirates Türkiye Ofisi: 0212 315 45 45 / www.emirates.com.tr

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 157 noktaya taşıyor. Emirates, İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 18 uçuş gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here