100 adet milli takım taraftar forması hediye!

0
177

#KaptanınızKonuşuyor Diyenler

Milli Takım UEFA EURO 2016 yolunda, Türk Hava Yolları’nın ve tüm Türkiye’nin desteği onlarla!

Hadi sen de bu takımın kaptanıymış gibi anonsunu yap, millileri bu yolda yalnız bırakma!

thy_kaptaniniz konusuyorKatılım Koşulları

1. “Kaptanınız Konuşuyor” kampanyası, Türk Hava Yolları tarafından düzenlenmektedir. Kampanya yayını, 16.05.2016 – 14.06.2016 tarihlerinde https://www.kaptaninizkonusuyor.com adresli web sayfasından yapılacaktır. Kampanyaya 18 yaşından büyük olmak kaydıyla, Türk Hava Yolları çalışanları ve bu kişilerin aileleri, kampanyayı yürüten ajans ve çalışanları dışında herkes katılabilir.

2. https://www.kaptaninizkonusuyor.com adresinden uygulama içeriğine erişmiş herkes, kullanım koşullarında belirtilen şartlara ve tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Kullanıcı sıfatıyla bu uygulamayı kullanan her kullanıcı, aşağıda bulunan kullanım şartlarını kabul etmekte; uygulama içinde yer alan kullanıma ve hizmetlerine ilişkin Türk Hava Yolları tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş olmaktadır. Kampanya kurallarına herhangi bir şekilde itiraz edilemez. Uygulama kuralları ve uygulamanın çalışma mekanizması aşağıdaki gibidir:

3. Kullanıcılar kampanyaya, websitesi üzerinden anonslarını kaydederek, form doldurarak katılabileceklerdir.

4. Kampanya sonunda, Türk Hava Yolları tarafından belirlenen jüri tarafından seçilen toplamda 3 anons sahibi Fransa’da düzenlenecek Türk Milli Takımı maçlarına maç bileti, gidiş dönüş uçak bileti ve konaklama kazanacaktır. 1 anons sahibi kullanıcı 12.06.2016 tarihlerinde Fransa’da düzenlenecek Türkiye- Hırvatistan maçına; 1 anons sahibi kullanıcı 17.06.2016 tarihlerinde Fransa’da düzenlenecek Türkiye- İspanya maçına; 1 anons sahibi kullanıcı 21.06.2016 tarihlerinde Fransa’da düzenlenecek Türkiye- Çek Cumhuriyeti maçına maç bileti, gidiş dönüş uçak bileti ve konaklama kazanacaktır. 12.06.2016 tarihli maçın kazananı 07.06.2016 tarihinde; 17.06.2016 tarihli maçın kazananı 10.06.2016 tarihinde; 21.06.2016 tarihli maçın kazananı 14.06.2016 tarihinde açıklanacaktır. Twitter ve Instagram mecralarında #kaptaninizkonusuyor etiketiyle paylaşım yapan 100 kullanıcı ise Milli Takım taraftar forması kazanacaktır.

milli takım_thy

5. Yurt dışına çıkış işlemine dair vize-pasaport vb tüm işlemler ve sorumluluklar kazanan kişiye aittir. Kazanan kişinin vizesinin olması gerekmektedir. Türk Hava Yolları bu konuda, bilet ve otel konaklama bedelleri haricinde hiçbir yasal ya da mali sorumluluğu taşımamaktadır. Türk Hava Yolları aynı zamanda söz konusu konaklama ve uçuş detaylarına ilişkin her türlü değişiklik hakkını saklı tutmaktadır.

6. Kazanan kişilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza vb.) Türk Hava Yolları sorumlu değildir.

7. Kullanıcıların, formu doldururken iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermeleri gerekmektedir. Talihlinin, katılırken yanlış iletişim bilgisi vermesi, yarışmayı kazandığına dair bilgiyi kaybetmesi, bu bilgiye erişiminin engellenmesi ya da bu bilgiyi elde edememesine karşı Türk Hava Yolları sorumluluk kabul etmez.

8. Kazanan kişiye e-mail ile ulaşıldığında, kazanan kişinin 3 gün içinde cevap vermemesi, istenen tarihler arasında ödülünü temin almaması ve kazanan kişiyle irtibat kurulamaması durumunda; talihli ödül kazanma hakkını kaybeder ve hakkı yedek kullanıcıya geçer.

9. Hediye, nakit bir para birimiyle değiştirilemez ya da hediyede herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu olamaz. Hediye başkasına devredilemez.

10. Bir kişi dilediği kadar uygulamaya girebilir fakat sadece 1 kez hediye kazanabilir.

11. Türk Hava Yolları önceden haber vermeksizin kampanyayı durdurma, değiştirme ve kampanya süresinde hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

12. Kullanıcılar, uygulama dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. Kullanıcılar özellikle tehdit, vahşet, hakaret, taciz edici, pornografik unsurlar veya küfür içeren; suça, ırk ve etnik saldırıya teşvik eden ve suç unsuru oluşturabilecek hiçbir içeriği ve bilgiyi uygulamaya yükleyemezler.

13. Kullanıcıların uygulama dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olup; uygulamayı ticari amaçlar için kullanamazlar ve ticari reklam niteliğine sahip bir bilgi gönderemezler.

14. İşbu kampanyaya başvuru sırasında kullanıcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan Türk Hava Yolları sorumlu tutulamaz. İşbu kampanya katılmak için katılımcının tüm kampanya şartlarını, esaslarını ve kurallarını önceden bilmesi ve bunları kabul etmesi gerekmektedir. İşbu kampanyaya başvuru sırasında kullanıcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan dolayı Türk Hava Yolları ve Voden Reklam ve İletişim Hizm.Tic.Ltd.Şti.’den herhangi bir hak ve alacak talebinde bulunulamaz. Kampanya kurallarına herhangi bir şekilde itiraz edilemez.

15. Kazanan talihli, yukarıdaki maddelerdeki kampanya kurallarına uymaması durumunda diskalifiye edilir ve yerine başka bir kazanan seçilir.

16. Kampanyanın sponsoru; yazım hataları sonucunda ya da program sebebiyle kullanıcıların verdiği yanlış ya da eksik bilgilerden, çeşitli teknik arıza ve bozuklukları, bağlantı sorunları ve kopuklukları sebebiyle yaşanan teknik sorunlardan, uygulamaya giriş sırasında bir kişi tarafından yapılan müdahaleden, bu sebeple ulaştırılmayan cevaplardan, uygulama üzerinden yapılan paylaşım sırasında kişi tarafından meydana gelebilecek ya da herhangi bir teknik arızadan, uçak biletinin kayıbından ya da buna yönelik gelebilecek herhangi bir zarardan ötürü sorumlu tutulamaz.

17. Uygulama sahibi olan Türk Hava Yolları hukuki ve cezai sorumluluğu, 5651 sayılı kanun kapsamında, hizmet ve içerikleri barındıran sistemin sağlayan ve işleten kişi olarak, yasada yer alan şekliyle sınırlı olup, tüm içerikle ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

18. Her kullanıcı, Türk Hava Yolları ve/veya başka bir üçüncü şahsın telif, ayni veya şahsi haklarına, malvarlığına tecavüz teşkil edecek nitelikteki uygulama dahilinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, her türlü yazılımları ve yazılım parçalarını dosyaları, veritabanlarını, katalogları ve listeleri, tüm bileşik ve ayrık medya oynatıcılarını çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Kullanıcıların bu kullanım şartlarına ve hukuka aykırı olarak gerçekleştirdikleri bağlantılı faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Türk Hava Yolları doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

19. Kullanıcının belirtilen kullanım şartlarına aykırı davranması sebebiyle herhangi bir şekilde Türk Hava Yolları’na bir dava ve talep yöneltilmesi halinde; bu dava veya talebin Türk Hava Yolları tarafından kendisine ihbar edilebileceğini, Türk Hava Yolları’nın savunma yapması için gerekli olan her türlü bilgi ve içeriğini kendisine sağlayacağını, bahsi geçen dava ve talep sonucu Türk Hava Yolları’nın herhangi bir zarara uğraması durumunda bahsi geçen zararın Türk Hava Yolları tarafından, Türk Hava Yolları’nın tazminat hakları saklı kalmak kaydıyla, kendisine rücu ettirilebileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

20. Uygulamanın (tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Türk Hava Yolları’nın telif haklarına tabi çalışmaları) tüm unsurları Türk Hava Yolları’na ait ve/veya Türk Hava Yolları tarafından üçüncü bir kişiden alınan lisans hakkı altında kullanılmaktadır. Kullanıcılar hizmetleri, Türk Hava Yolları bilgilerini ve Türk Hava Yolları’nın telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden çoğaltamaz, satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez, bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz veya başkasının Hizmetler’e erişmesine veya kullanmasına izin veremez, aksi takdirde lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı Türk Hava Yolları’dan talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır. Türk Hava Yolları’nın oyun vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hak, ticari bilgi ve know-how’a yönelik tüm hakları saklıdır.

21. Uygulama kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri kullanamazlar. Uygulama kullanıcısı ve üyelerinin, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu videoları, bilgileri ve sair materyalleri kullanmaları durumunda her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Türk Hava Yolları ve Voden Reklam ve İletişim Hizm.Tic.Ltd.Şti.; uygulamanın işleyişine, genel kurallarına, genel ahlak ve ticari kurallarına aykırı olan ve suç unsuru oluşturduğunu düşündüğü ya da diğer üyeler ve 3. şahısların şikayetlerine konu olan içerikleri istediği zaman ve şekilde erişimden kaldırabilir; Türk Hava Yolları ve Voden Reklam ve İletişim Hizm.Tic.Ltd.Şti, bu içeriği giren kullanıcının üyeliğine herhangi bir ihbar yapmadan son verebilir. Kullanıcı uygulamanın işleyişine, genel kurallarına, genel ahlak kurallarına aykırılık sebebiyle içeriklerinin erişimden kaldırılması durumunda hiçbir itirazda, tazminat ve benzer talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

22. Bu uygulama ile ilgili tüm yasal süreçlerde Türk Hukuku uygulanacaktır. Uygulama ile ilgili cezai veya hukuki her türlü uyuşmazlıktan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

23. GİZLİLİK: Uygulamanın tüm hakları Türk Hava Yolları’na aittir. Türk Hava Yolları, uygulama üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve uygulamada çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi Türk Hava Yolları, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

24. Katılan kullanıcılar verdikleri bilgilerini Türk Hava Yolları ile de paylaşmış sayılacaktır. Türk Hava Yolları, bu bilgileri kendi müşteri hizmetleri veritabanında saklayabilecek, gerekli gördüğü zaman bu bilgileri promosyon amaçlı kullanabilecektir. Bilgileriniz, Türk Hava Yolları için iş yapan şirketlerle de paylaşılabilir. Bu şirketler, size ait bilgileri sadece Türk Hava Yolları yararına kullanmayı ve bu bilgilerin korunması için gerekli prosedürleri uygulamayı kabul etmiştir. Türk Hava Yolları’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın uygulama ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Türk Hava Yolları’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

25. Türk Hava Yolları uygulama dahilinde başka sitelere link verebilir. Türk Hava Yolları link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

26. Türk Hava Yolları, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman oyunu yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Türk Hava Yolları’nın değişiklik yaptığı “Gizlilik Politikası” hükümleri uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here