Anasayfa / Firma Haberleri / UPS DÜNYANIN DAHA FAZLA YERİNE SABAH TESLİMATI SAĞLIYOR
Boeing 747-400F operated by UPS photographed from Clay Lacy Astrovision Learjet on July 10, 2007.

UPS DÜNYANIN DAHA FAZLA YERİNE SABAH TESLİMATI SAĞLIYOR

UPS WORLDWIDE EXPRESS PLUS® HİZMETİ DÜNYANIN DAHA FAZLA YERİNE SABAH TESLİMATI SAĞLIYOR

  • Erken sabah teslimatları artık 28 yeni ülkede daha yapılıyor ve bu hizmet önceden sunulduğu 25 ülkede daha da geliştirildi
  • Yeni ülkelerden bazıları: Türkiye, Meksika, Vietnam ve Birleşik Arap Emirlikleri
  • Seçilen mevcut ülkeler için genişletilmiş erişim: Kanada, Çin, Hindistan ve Birleşik Krallık

UPS, sabahın erken saatlerinde paket teslimat hizmeti sunan UPS Worldwide Express Plus’ın genişletildiğini açıkladı. Müşteriler, bu hizmetin 28 yeni ülkeye daha genişletilmesi ve 25 mevcut ülkede daha fazla posta kodunu kapsayacak şekilde geliştirilmesi ile artık dünyanın en büyük 20 ekonomisine hiç olmadığı kadar erken ulaşabiliyor.

Endüstriyel üretim, otomotiv, sağlık hizmeti ve perakende endüstrilerindeki işletmeler acil gönderileri için bu hizmeti tercih ediyor. UPS Express Plus bir sonraki iş gününde gönderinin varacağı noktaya göre en geç 11.00’a kadar garantili teslimat hizmeti sunuyor.

Hizmetin mevcut olduğu 25 ülkede gönderi yapanlar birçok küresel iş merkezinde artık daha çok müşteriye erişebiliyor. Hizmet sadece büyük şehirlerle de sınırlı değil. Bu genişleme hizmetin artık İngiltere’de 3000, Kanada’da ise 2000 ek posta kodunda daha hizmet sunulmasını sağlıyor.

UPS International Başkanı Jim Barber “Faaliyetlerin ara vermeden devam etmesi için yedek parçalara acil olarak ihtiyaç duyan şirketler ve sağlık hizmetleri müşterileri hizmetin hızına ve güvenirliliğine dayanarak acil ürünlerin nakliyesini talep ediyor” dedi ve ekledi “Bu son genişleme ile kapsama alanı küresel gayri safi yurtiçi hasılanın yaklaşık %90’ı ve küresel fiili ithalatın yaklaşık yine %90’ını içeriyor.”

Romanya, Türkiye ve Sırbistan’ı da içine alan gelişmekte olan ekonomi merkezlerinde yaşanan en kapsamlı genişleme ile Avrupa hizmetinin kapsama alanına 19 yeni ülke ekleniyor. Romanya’nın ise bu sene Doğu Avrupa’nın en hızlı büyüyen ekonomisi olacağı öngörülüyor.

Erken sabah teslimatı hizmetinin Paris, Londra ve Milan’da genişletilmesi tasarım, numune, üretim ve ifa döngüsünde hızlı geri dönüş talep eden lüks mal perakendecileri için de yararlı olacak.

Erkek lüks giyim markası olan J.Hilburn Portekiz ve Malezya’dan ABD’ye gönderilen özel gömlekler ve ısmarlama takım elbiselerin limana gelen nakliyeleri için UPS Worldwide Express Plus hizmetini kullanıyor. J. Hilburn Lojistijk ve Operasyon Yöneticisi Wayne Davis “UPS Worldwide Express Plus hizmetini kullanmadan önce müşteri siparişlerini öğle vaktine kadar işleme koymaya başlayamıyorduk. Şimdi ise erken teslimle ürünümüzü aynı gün içerisinde teslim alıp tekrar gönderebiliyoruz.” diye konuştu ve ekledi “Sürekli bir teslimatın olması gerçekten ezber bozan bir durum.”

Meksika, ABD’nin en büyük ikinci ihracat pazarı ve aynı zamanda küresel olarak en büyük dördüncü otomobil ihracatçısı. Otomotiv müşterileri üretim hatlarında kullanılan önemli parçalar için UPS Worldwide Express Plus hizmetine güveniyor ve bu hizmeti kullanıyor. Giyim ihracat değerlerinin geçen sene %9 büyüdüğü Vietnam’da ise perakende müşterileri üretilmiş giysilerini, numunelerini ve aksesuarlarını günün daha erken saatlerinde işleme sokabilecekler.

UPS Worldwide Express, rutin gümrük geçişi dâhil uluslararası, günün belirli saatinde garantili teslimat seçeneği sunan daha geniş kapsamlı sunan UPS Express shipping porffolio,’nun) bir parçasıdır.

UPS Express portföyü şu özellikleri sunmaktadır:

  • 56 ülkeye sabahın erken saatlerinde teslimat için UPS Express Plus
  • 118 ülke ve bölgeye gün ortasında teslimat için UPS Express
  • 220 ülke ve bölgeye gün sonunda teslimat için UPS Express Saver

UPS varış noktalarını genişletmek amacıyla 2019 yılına kadar Avrupa faaliyetlerine 2 milyar dolarlık yatırım yapmayı, transitte geçen süreyi daha da iyileştirmeyi ve genel kapasiteyi arttırmayı planlıyor.

ups_worldwide_express_plus_hizmeti_geni__leme_infografik

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Qatar Airways Güney Kore ve İran Uçuşlarınında Kısıtlamaya Gitti

Qatar Airways, Operasyonel Zorluklar nedeniyle Güney Kore ve İran’a Yönelik Hizmetlerini Geçicici Olarak Azalttı Qatar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<