Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / SunExpress’ten gökyüzünde döner ve gözleme

SunExpress’ten gökyüzünde döner ve gözleme

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, müşteri memnuniyetini artırmak ve tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda misafirlerine daha lezzetli ikramlarla daha iyi hizmet vermek amacıyla gategroup ile anlaştı.

SunExpress, bu anlaşma ile misafirlerinin damak tadına uygun daha geniş bir yelpazede kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri sunacak. Misafirlerine simit ikramını başlatan ilk havayolu olan SunExpress, şimdi de yolcularına 10 bin metrede döner ve gözleme lezzetlerini sunmaya başlayacak.

gategroup, SunExpress’in Antalya ve İzmir havalimanlarında ve Türkiye genelindeki tüm yiyecek ve lojistik hizmetlerinden sorumlu olacak olan Sancak Inflight Service ile işbirliği içerisinde hizmet verecek.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “SunExpress için müşteri memnuniyeti, en öncelikli konulardan biridir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz bu önemin bir sonucu olarak da 2017 yılında ‘yolcunun seçimi’ olarak bilinen Skytrax ödüllerinde dünyanın en iyi 4. tatil havayolu seçildik. Misafirlerimize, ihtiyaçlarına uygun daha fazla ve daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Artık gökyüzünde döner ve gözleme başta olmak üzere, yolcuların damak tadlarına uygun pek çok seçenekte lezzetler sunulacağını belirten Çalışkan, “Uçak içindeki yiyecek ve içecek ürünlerimizi çeşitlendirmek için gategroup ve Türkiye’deki tecrübeli iş ortağı Sancak Inflight Service ile işbirliğine başladık. Bu işbirliği sayesinde müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyarak, yolcularımıza artık daha lezzetli ve daha alternatifli ikram çeşitleri sunacağız” dedi.

gategroup CEO’su Xavier Rossinyol, “SunExpress ile yapılan bu özel anlaşma ile Türkiye pazarına girecek olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Türkiye gibi bir ülkenin turizm ve seyahat sektörü için muazzam bir potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’deki iş ortağımız Sancak Inflight Service ile SunExpress ve yolcularına en uygun hizmeti sunacağımıza inanıyoruz” dedi.

SunExpress Hakkında:

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında 1989 yılında Antalya’da kurulan SunExpress, havacılık sektöründeki 29 yıllık tecrübesi ve tatil havayolu uzmanlığı ile Türkiye ile Avrupa arasında ve popüler tatil destinasyonları olan Kanarya Adaları, Kızıl Deniz ve Kuzey Afrika’da, 20’den fazla ülkede 60’tan fazla uçuş noktasına tarifeli uçuş gerçekleştirmektedir. Avrupa’nın en genç filolarından birine sahip olan SunExpress, merkezleri Antalya, baseleri Frankfurt, İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan 4.000’ne yakın çalışanı ve 68 uçaklık filosu ile her yıl 8 milyondan fazla yolu taşımaktadır. SunExpress ile ilgili detaylı bilgiye ve uygun fiyatlı kaliteli uçuşlara www.SunExpress.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Sunexpress, ACT Kargo ve ULS Kargo işletmelerine teşekkür plaketi verildi

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) 2018 yılı SAFA Değerlendirme Toplantısı 14 Ocak tarihinde Türk Sivil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<