Siz de Havacılık Akademisi ile Uçuş Korkunuzu Yenerek Özgürlüğe Kanat Açın (Video)

0
130

Korkularından dolayı uçamayan ya da korkarak uçak yolculuğu yapanların bu korkularını yenmelerini sağlamak amacıyla Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından 2007 yılından beri gerçekleştirilen Uçuş Korkusunu Yenme Programı, bugüne kadar binin üzerinde insanın uçuş korkusunu yenmesini sağlamıştır. Sürekli iyileştirmeler ve geliştirmelerle alanında dünyanın en iyi uygulamalarından biri olan bu program sayesinde yüzde 90’ın üzerinde başarı oranı elde edilmektedir. Uçuş korkusunu yaşayan ve yenmek isteyen herkes programa katılabilmektedir.

uçuş korkusu_1Son yıllarda programa olan ilgilinin artması ile her ay düzenlenen ve iki gün süren program, çalışan ve öğrenim hayatı olan katılımcıların kolaylıkla katılabilmesi amacıyla Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilmektedir. Programda; pilot, teknik eğitmen, kabin eğitmeni ve klinik psikolog yer almaktadır. Homojen grupların bir araya gelmesiyle yapılan programın mümkün olduğunca verimli ve etkili olabilmesi amacıyla, en fazla 12 katılımcı dahil edilebilmektedir. Programın yürütülmesinde etkin rol oynayan uzmanların her biri, uzun yıllar alanlarında deneyim kazanmış olmalarının yanı sıra aynı zamanda eğitmenlik vasfına da sahiptir.

Kayıt veya sorularınız için aviationacademy@thy.com  adresi ya da  +90 (212) 463 63 63 Dh:12068, 12360, 13367 numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here