Anasayfa / Havacılık / Ruhu Olan Havayolu; MEA

Ruhu Olan Havayolu; MEA

MEA (Middle East Airline) Teknolojiye evet ama nereye kadar? diyor…

Çağrı merkezlerini aradığımızda bazen onlarca tuş tıklayarak gerçek bir insana ulaşmaya çalışıyoruz, sinir oluyoruz. Hizmet sektöründe en onemli faktor insan ve MEA bu değerin kendilerini güçlendirdiğine inanıyor. Müşterileri, acentaları için hala bir telefon kadar yakın ve etkinler.

Herkes dijitalleşmeye son sürat kaptırmışken MEA kolay ulaşılabilir olmakla, müşterilerine bir telefon kadar yakın olabilmekle gurur duyuyor. Nokia gibi teknoloji devi bir şirket bile daha basit kullanımlı modellere dönüş yaparken, hizmet sektöründe nitelikli insan gücünün önemi artıyor.Yolcularından bu yönde olumlu geri bildirimler alan MEA, ruhu olan bir havayolu olmakla övünüyor.Çalışanlarının özel seçilmiş, yardımsever, çalışkan ve işlerini gönülleriyle yapan kişiler olmasıyla, insan odaklı havayolu imajıyla, eşsizleşiyorlar.

Ruhu olan bir havayolu olarak sektörde fark yaratıyorlar.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

PİLOTLAR GELİRLERİYLE GÜNDEMDE OLMAKTAN RAHATSIZ

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) bir basın açıklaması yaparak, pilotların gelirleri üzerinden yapılan tartışmanın rahatsızlık …

One comment

  1. Daha once musteri hizmetlerinde calismis biri olarak soyleyeyim. Musteriler kadar calisanlarda mutsuz bu uzun bekleme surelerinden ve surekli su tusa bas bu tusa bas durumundan. Akillica bi is yapmislar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<