Yılbaşı’nın en havalı hediyesi: İstanbul Helikopter Turu

0
133

Yılbaşı’nın en havalı hediyesi: İstanbul Helikopter Turu

İstanbul’un eşsiz güzelliğini helikopter ile gökyüzünden izlemek için Yılbaşı’nın “en havalı” rezervasyonunu yapın ve sevdiklerinize Kaan Air’ın özel turlarından bir helikopter turu hediye edin.

Yılbaşı’nda, sevdikleriniz için “en havalı” hediyeyi seçmek istiyorsanız helikopter turundaki koltuğunuzu bir TIK’la ayırtabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli ve en büyük helikopter işletmecilerinden olan Kaan Air İstanbul’un tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini helikopterden göreceğiniz nefes kesen bir deneyim sunuyor.

Kaan Air’ın “Helisightseeing” markası ile başlattığı turlarda yerinizi ayırtın ve İstanbul Boğazı’nın güzelliği, Tarihi Yarımada, Haliç manzarası ve şehrin önemli simgelerinin havadan kuşbakışı görüntüsüyle yeni yıl sizin için unutulmaz bir deneyim ile başlasın. Kaan Air’ın Leonardo AW119 model 7 kişilik helikopteri ile gerçekleştirdiği uçuşlar, Ayazağa Kaan Heliport’tan başlıyor ve helikopterler 15 dakikalık turlar için her 20 dakikada bir yeni grupla birlikte havalanıyor.

KDV dahil 75 Euro’dan başlıyor

Tur kapsamında cam kenarı koltuklar KDV dahil 125 Euro, pilot yanı koltuk 175 Euro, orta koltuklar ise 75 Euro fiyatları ile satışa sunulurken yeni yıla özel olarak Instagram’da Kaan Air hesaplarını takip edenlere ocak ayında yüzde 10 indirim uygulanacak ve satın alınan biletler ocak ayı süresince geçerli olacak.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN!

https://www.helisightseeing.com/tr/planli-turlar/planli-turlar/

Kaan Air’in uçuş hattını arayıp, yerinizi ayırtabilirsiniz.

helikopter@kaanair.com

0534 598 64 29

0530 540 42 01

0530 540 42 00

Kaan Air Hakkında

2000 Yılında Başarı Holding bünyesinde kurulan Kaan Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., Dünyanın en büyük helikopter üreticilerinden; İtalyan Leonardo Helicopters ve Russians Helikopter/ Kamov’un Türkiye Distribütörlüklerini yürütmektedir.

Leonardo Helicopters’in Türkiye’deki pazar payını hızla arttıran Kaan Air, 2017’de de ABD’li iş jeti imalatçısı Gulfstream’in Türkiye Ticari Satışlar Temsilcisi oldu.

Kaan Air’in, İstanbul Ayazağa ‘da 22 dönümlük bir alan üzerine kurulmuş olan tesisinde yaklaşık 16 helikopter hangarlama kapasitesi olup; tesis aynı zamanda Türkiye’nin tescilli en büyük heliportu ve Leonardo Helicopters’in JAR 145 standartlarında Bölgesel bakım ve onarım merkezidir.

Kaan Air müşterilerine helikopter satışının yanı sıra kiralama, VIP taşımacılık, hava taksi, helikopter turları, havadan fotoğraf ve film çekim faaliyetleri dışında, hangarlama, heliport, yedek parça desteği, uçuş planlama (dispatch) servisi, yakıt desteği gibi alanlarda da geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Kaan Air, dünyanın önde gelen farklı kategorideki helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörlüğünün yanı sıra orman yangınları ile havadan mücadele, elektrik iletim hatlarının havadan takibi, offshore ve EMS gibi devlet ve özel sektöre gerçekleştirdiği önemli projelerle pazardaki varlığını her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here