Türkiye Havacılık Bilgi Yönetimi Derneği Galası Sektörü Bir Araya Getirdi

0
70

Havacılıkla ilgili standart ve tavsiye edilen uygulamalar ICAO tarafından ilk kez 15 Mayıs 1953 tarihinde kabul edilmiştir. Bu sebeple 15 Mayıs tüm dünyada ve ülkemizde “Dünya Havacılık Bilgi Yönetimi Günü” olarak kutlanmaktadır.

“Dünya Havacılık Bilgi Yönetimi Günü” dolayısıyla bu yıl düzenlenen etkinlikler kapsamında 13 Mayıs Cuma günü Esenboğa Havalimanı Eski Yabancı Konuklar Köşkünde 10:00-16:00 saatleri arası Devlet Hava Meydanları İşletmesi yetkilileri ile havacılık sektörü temsilcilerinin katılacağı “Havacılık Bilgi Yönetimi Forumu” gerçekleştirildi.

Söz konusu forumda Devlet Hava Meydanları İşletmesi Hava Seyrüsefer Dairesi Başkanlığı Havacılık Bilgi Yönetimi Şube Müdürlüğü tarafından Havacılık Bilgi Yönetimi alanında geliştirilen son proje ve uygulamalar sunuldu, sektör temsilcileriyle karşılıklı beklenti ve öneriler paylaşıldı.

taima galaTürkiye Havacılık Bilgi Yönetimi Derneği‘nin 14.05.2016 daki Gala Yemeğine sektörden birçok isim katıldı.

Dernek Başkanı Sayın Nigar Üçüncü‘nün açılış konuşmasıyla başlayan organizasyonda, Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Tanıtım amaçlı slayt gösterisinden sonra, Derneğe sponsor olan firmalara plaket verildi. Güzel bir yemek oldu.

Gala gecesine katılan ve geceden fotoğraflar sağlayan Fly Service yetkilileri Halil Karaca ve Engin Darıcılı beylere ,Dernek Başkanı ve diğer üyelere teşekkür ederiz.