Turkish Cargo’dan İş Ortaklarına Ödül Yağmuru!

0
226

thy cargo ödülBu yıl 5.si düzenlenen “Turkish Cargo 2014 Acente Ödül Töreni”, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sn. Hamdi Topçu, UTİKAD (Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği) Başkanı Sn. Turgut Erkeskin, Türkiye çıkışında faaliyet gösteren IATA kargo acenteleri, Kargo Başkanı Sn. Ali TÜRK, Turkish Cargo üst düzey yetkilileri ve personellerinin katılımları ile, 4 Mart 2015 tarihinde İstanbul Hyatt Regency Otel’de gerçekleşti.

Organizasyon yemek öncesi verilen kokteylle başladı; Sn. Ali Türk’ün açılış konuşmasının ardından Sn. Hamdi Topçu’nun ve Sn. Turgut Erkeskin’in konuşmaları ile devam etti. Gecede Turkish Cargo’ya Türkiye genelinde en büyük desteği veren acenteler TOLL Global Forwarding Turkey, AS-AV International Transport, DHL Global Forwarding, DSV Hava ve Deniz Taş. A.Ş., Schenker Arkas Nakliyat ve bölgesel bazda en en büyük desteği veren acenteler DHL Global Forwarding (Adana), Hitit Ulus. Nak.Güm. Müş.San.Tic.Ltd.Şti. (Ankara), UTI Taşimacilik Ltd. (Antalya) ve Yeditepe Taşımacılık (İzmir)’a plaketleri takdim edildi.

Ödül töreninin ardından, katılımcılar arasından çekilişle belirlenen 2 talihli acente Avrupa ve 1’er talihli acente ise Uzakdoğu, Amerika, Afrika ve Ortadoğu çift kişilik business class uçak biletleri almaya hak kazandı. Grup Yol Project’in canlı müzik performansının eşlik ettiği geceye acentelerin ilgisi büyüktü.

turkish cargo odul