Türk Havayolları ile Yolculuk yapabileceğiniz Ülkeler Listesi

0
219

uçuş hatları thyTürk Havayolları ile Yolculuk yapabileceğiniz Ülkeler Listesi

Türk Hava Yolları, 105 ülkede 202 dış hat ve 41 iç hat olmak üzere 243 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.
Dünyada 4. sırada yer alan THY bu ağını hızla geliştirmektedir.

THY ile Avrupa
İzlanda, Slovakya ve sınırları içerisinde havaalanı bulunmayan Monako, San Marino, Vatikan ve Andorra dışında tüm Avrupa ülkelerine direkt ulaşabilirsiniz. Monako’ya Nice üzerinden, San Marino ya Rimini, Vatikana Roma, Andorra yada Barselona hava limanınlarına uçup karayoluyla ilgili ülkelere gidebilirsiniz. Avrupa ülkeleri arasında merkezi olupta uçuşun direk yapılmadığı tek ülke olan Slovakyanın başkenti Bratislavaya ise Avustuyanın başkenti Viyanaya uçup 1 saatlik karayolu yolculuğu ile gerçekleşebilirsiniz.
THY ile Asya
Ermenistan, Kuzey Kore, Bhutan, Myanmar, Kamboçya, Laos, Macau, Filipinler, Doğu Timor, Brunei Sultanlığı hariç tüm ülkelere THY aracılığıyla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.
THY ile Afrika
Burkina Faso, Cezayir, Cibuti, Çad, Demokratik Kongo, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahilleri, Gabon, Gana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Kamerun, Kenya, Libya, Mısır, Moritanya, Nijerya, Nijer, Ruanda, Senegal, Somali, Sudan, Tanzanya, Tunus, Uganda, Zambia ülkelerine aktarmasız uçuşu bulunmaktadır.
THY ile Amerika ve Okyanusya
THY Amerika kıtasında Birleşik Devletler, Kanada, Brezilya ve Arjantin’e uçarken, Okyanusya da sadece Avustralya ve Yeni Zelanda ya uçuyor.
skyhaber24.com