Türk Hava Yolları ve Zorlu Tekstil’in başarılı işbirliği

0
73

Yolcularına mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatmak adına sınırları zorlayan Türk Hava Yolları, benzersiz bir yeniliğe daha imza atıyor

Uzun menzilli uçuşlarda Business Class yolcularına bulutların üzerinde, ev rahatlığını vadediyor.

“Sky Illusion” uyku koleksiyonu, Türk Hava Yolları’nın ayrıcalıklı seyahat konsepti dâhilinde, yolcularına Türk misafirperverliğini en iyi şekilde yaşatmak adına geliştirdiği son yenilik.

“Sky Illusion” uyku seti, Türk Hava Yolları yolcularına ev ortamındaki rahatlığı sunmak ve mükemmel bir uyku deneyimi yaşatmak adına zorlu thyile tasarlandı.

Türk Hava Yolları, Business Class uçuşları için Taç Wonderfly markası altında özel olarak üretilen “Sky Illusion Uyku Koleksiyonu”, uzun menzilli uçuşların tümünde kusursuz ve keyifli bir uykunun davetçisi olma özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Türk Hava Yolları’nın yolcularına sunduğu benzersiz seyahat deneyimini her anlamda kusursuzlaştırmada tamamlayıcı bir parça olarak tasarlanan uyku seti, bulutların üzerinde ayrıcalıklı bir uykunun kapılarını açıyor.

Türk misafirperverliğinden esinlenilerek tasarlanan koleksiyonda her ayrıntı incelikle düşünüldü. Bulutların yumuşaklığını anımsatan özel kumaşlar kullanılarak hazırlanan set, yolcuların bütünsel rahatlığını sağlamak adına uçuş konforuna önemli bir katma değer kazandırıyor.

Koleksiyon, Türk toplumunda ev sahiplerince yüzyıllardır misafirperverlik göstergesi olarak kullanılan ve Türk kültürünün değişmez bir parçası olan ‘Bohça’ tasarımlı paketler içerisinde sunuluyor. ‘Bohça’; koltuğa tamamen uyarlanabilen ebatlarda tasarlanmış Uyku Pedi’, yumuşak saten kumaşıyla vücudu kaplayan ‘Yorgan’, uzun uçuş süresince baş ve boynu rahatlatan, standart uyku yastığı ebatındaki ‘Uyku Yastığı’, otururken beli kavrayan visko dolgusu ile yaslanıldığında bel ergonomisine göre şekil alabilen ‘Bel Yastığı’ ve %100 pamuklu, özel kapitone kumaşla ayak rahatlığını sağlayan ‘Terlik’ten oluşuyor. Rahatlatıcı etkisiyle bilinen Aloe Vera özlerinin ve yumuşak dokulu kumaşların bir araya getirilmesiyle üretilen set unsurları, rahat bir uyku sağlamanın yanı sıra  ergonomik özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Örneğin, koleksiyonda yer alan çarşafların deri koltuklardan kaymaması için tutmaçlı olarak üretilmesi ve yorganların vücut sıcaklığını koruyacak şekilde tasarlanması bu özelliklerden birkaçı.

“Sky Illusion”, Türk Hava Yolları’nın öncelikli misyonu, müşteri memnuniyetini sağlamak adına geliştirdiği en son yenilik. Kısa bir süre zarfında, yolcuların tüm uzun menzilli uçuşlarında vazgeçilmez bir keyif olarak addedecekleri uyku setinin ilk takdimi, 12 Mayıs’ta hat açılışı yapılacak Boston seferi ile gerçekleşecek.