GÜNCEL SON HABERLER

Trabzonspor, Sürat Kargo ile yeniden anlaştı!

Trabzon Spor ve Sürat Kargo, 2017/2018 Sezonunda Sponsorluk için El Sıkıştı

 Kulübümüz, kargo sponsorluğu için sektörün genç ve dinamik firması Sürat Kargo ile yeniden anlaştı. Sponsorluk anlaşması Medical Park Stadyumu’nda düzenlenen törenle imzalandı.

İmza töreninde konuşan Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu, kargo sektörünün yenilikçi markasıyla gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin devam etmesinden duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti: ‘’Sürat Kargo, TMSF yönetimiyle birlikte, deyim yerindeyse ‘lig atladı’! Sürat Kargo ile Trabzonsporumuzun yollarının kesişmesinin her iki marka için de hayırlı olduğunu düşünüyorum. Dilerim ‘Daha Sürat’li bir Fırtına’ sloganıyla gerçekleştirdiğimiz bu birliktelik uzun ömürlü olacaktır.’’ 

Sürat Kargo Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk şu değerlendirmeyi yaptı: “Sürat Kargo olarak, Türkiye’ ye hizmet eden her türlü kurum ve kuruluş ile birlikte spora destek vermeyi kendimize amaç edindik. Bu sayede de Türk futbolunun en önemli markalarından biri olan Trabzonspor ile birlikte çıktığımız yolda, ikinci yılımızı kutluyoruz. Bizler ülkesini seven ve her daim ülkesinin çıkarlarına hizmet eden markalarız ve bugün de yine ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir aradayız.

Adil ve Şeffaf Yönetim politikamız sayesinde Sürat Kargo’ yu Türkiye’ nin Milli kargo şirketi yaparak tercih edilebilir bir marka haline getirdik. Sürat Kargo olarak beş binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla memleketimizin her yerine kaliteli hizmet veriyoruz. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum.”

 

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, 2003 yılının Temmuz ayında kuruldu ve sektörünün en genç markalarından biri oldu. Kısa zamanda, 750 şube, 3.000 araç, 25 Aktarma Müdürlüğü, 15 Bölge Müdürlüğü ile 5.000 çalışan sayısına ulaştı. Sürat Kargo Türkiye’nin her il ve ilçesine, yurtdışında da 200’ün üzerinde ülkeye alternatif teslimat seçenekleri ile her ihtiyaca uygun çözüm üretmektedir.

Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER