Son İstanbul Uçuşunu Gerçekleştiriyor

0
116

airtransat 1Kanada merkezli AirTransat havayolları yaz döneminde Montreal İstanbul arasında tarifeli bir servis sağlayan havayolu bugün son uçuşunu gerçekleştiriliyor.

2014 Yaz dönemeinde airbus 330-200 tipli uçakla servis veren AirTransat son uçuşunu Airbus 310 tipi uçağı kullanmakta.

canada

Şirket Profili

Air Transat Kanada’nın önde gelen tatil seyahat havayoludur. Air Transat, 25 ülkede yaklaşık 60 destinasyona yılda yaklaşık 3 milyon yolcu taşımaktadır. Transat A.T. Şirketinin bir yan kuruluşu olan Air Transat’ın bünyesinde, yaklaşık 2000 personel bulunmaktadır.

Transat A.T. Inc., 60’dan fazla ülkede entegre olmuş uluslararası tur operatörlüğü yapan ve 50’den fazla  ülkede ürünlerini dağıtan bir şirkettir. Tatil seyahat uzmanı Transat, çoğunlukla Kanada ve Avrupa, ayrıca Caribbean, Meksika ve Akdeniz bölgelerinde turlar düzenlemektedir.

Filosu

Kanada’nın en büyük charter uçak filosuna sahip olan havayolu, yolcularına konforlu ve güvenli uçuş sağlamaktadır. Filosu, Airbus A310 ve Airbus A330 tipi uçakların bulunduğu toplam 18 uçaktan oluşmaktadır. Yüksek kalitedeki teknik personeli her bir uçak için en uygun koşulları ve bu koşulları korumak için gerekli incelemeleri ve denetimleri yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here