Pegasus, 700.000 Kış Koltuğunu Kaçırılmayacak Fiyatlarla Satışa Açtı

0
151

Pegasus, kışın unutulmayacak tatil anıları için 700.000 koltuğunu kaçırılmayacak fiyatlarla satışa açtı

Pegasus Hava Yolları, 2016/17 kış dönemi uçuşlarını satışa açtı. Pegasus’un 700.000 koltuk ile başlattığı Kış Kampanyasından yararlanmak isteyen misafirler, biletlerini 15 Mayıs tarihine kadar alarak 30 Ekim 2016 ile 25 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içine 29,99 TL’den, yurt dışına 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla uçabilir.

Kampanya kapsamında Pegasus’un en uygun fiyatlarıyla uçmak isteyen misafirler, biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamalarından alabilir.

PEGASUS genel_mailing_tr

Kışın farklı şehirlerde yeni deneyimler yaşamak için biletlerini şimdiden alanlar, Viyana ve Prag’da karlar altında sıcak çikolatalarını yudumlayacakları keyifli bir seyahat planlayabilir, Avrupa’nın ya da Türkiye’nin en ünlü kayak merkezlerinde yerlerini önceden ayırtabilir. Yeni şehirler keşfetmenin ve unutulmaz anılar biriktirmenin keyfini kış aylarında en uygun fiyatlarla yaşayabilir.

Misafirler; 41 ülkede 103 noktaya uçuş gerçekleştiren Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir;flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Pegasus Hava Yolları Hakkında

1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsemiştir. Pegasus, uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost (düşük maliyetli hava yolu)” modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlamaktadır. Pegasus, misafirlerini 33’ü yurt içinde, 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 41 ülkede 103 noktaya ulaştırmakta ve İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır.