Milas-Bodrum’dan Germanwings’in Köln uçuşları başlıyor

0
184

Milas-Bodrum’dan Germanwings’in Köln uçuşları başlıyor

Milas-Bodrum Havalimanı uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Alman havayolu şirketi Germanwings, Köln’den Bodrum’a her Pazar uçuş gerçekleştirecek.

 

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin küresel markası TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı, Alman havayolu şirketi Germanwing’in ilk Köln uçuşunu karşıladı. Köln’den 5 Haziran Pazar günü saat 09:30’da Airbus A319 ile Bodrum’a 112 yolcu geldi. Yolcular ve uçuş ekibi TAV Milas-Bodrum yetkilileriyle birlikte kutlama kokteyline katıldılar. Milas-Bodrum’a ilk kez uçuş düzenleyen Germanwings’in Köln seferleri haftada bir kez Pazar günleri gerçekleşecek.

 

Bodrum_Koln_1 TAV Milas Bodrum İşletme Koordinatörü İclal Kayaoğlu “Türkiye’nin ve bölgenin gözde turizm merkezi Bodrum’un tanıtılması ve özellikle yurt dışı direkt uçuşların artırılması için yerel yönetim ve STK’larla yoğun işbirliği içinde çalışıyoruz. Son olarak Germanwings’in Köln seferlerine ev sahipliği yapmaya başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Uçuş ağımızı büyüterek bölge turizmini desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

 

Germanwings, 5 Haziran-23 Ekim tarihleri arasında Milas-Bodrum ile Köln arasında her hafta Pazar günü karşılıklı direkt uçuşlar düzenleyecek.

 

Milas-Bodrum Havalimanı’ndan iç ve dış hatlarda toplam 50 havayolu şirketiyle 25 ülkede 79 destinasyona uçuş gerçekleşiyor. Milas-Bodrum Havalimanı 2015 yılında 3,9 milyon yolcuya hizmet sunarken 26 binden fazla uçuşa ev sahipliği yaptı.

Bodrum_Koln_2

MİLAS – BODRUM HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ

 

BODRUM HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Tüm Havalimalarının Uçuş bilgileri

Milas Havalimanı Uçuş Bilgileri güncel iç ve dış hat uçuşlarını takip edebilirsiniz.

Uçakların kalkış ve iniş saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uçuş tablosundan Kalkışlar seçili gelmektedir, iniş yapan uçakları görüntülemek için varışlar seçeneğini seçmelisiniz.

Uçak iniş ve kalkış saatlerini ve rötar durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

bodrum milas havalimanı uçuş bilgileri ekranı

İniş yapan uçaklar içinVarışlar“, Kalkış yapan uçaklar için iseKalkışlarseçeneğini seçmelisiniz.

 

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri “Flight Stats” firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında “Airportist.com”in herhangi bir sorumluluğu yoktur.