Miami, Amerika kıtasındaki 12. uçuş noktası

0
67

miami uçuşlarıTürk Hava Yolları’nın Amerika kıtasındaki 12. uçuş noktası; Miami.

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer sağlanacak 8.nokta; Miami’ye direkt uçuşlar 25 Ekim’de başlıyor.

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal ve San Francisco’nun ardından uçuş sağlayacağı 12. nokta olan Miami’ye ilk seferi, 25 Ekim 2015 itibariyle haftanın tüm günleri, karşılıklı olarak icra edilecek.

 

Kapsamlı uçuş ağı başta olmak üzere rakiplerinden birçok noktada ayrılan Türk Hava Yolları’nın Miami seferleriyle ilgili olarak Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “Türk Hava Yolları’nın dünya geneline yaydığı büyüme stratejisinin Amerika’da da etkin bir şekilde devam etmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Geniş uçuş ağımıza dâhil edeceğimiz yeni destinasyonlarımızla da dünyanın tamamına Türk Hava Yolları kalitesini ulaştırmak, bu noktada en etkili motivasyonumuz.” dedi.

 

İstanbul’dan, Florida eyaletinin ikinci büyük kenti Miami’ye, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 495 Euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilir.

 

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, yeni açılan hatlarda ilk 6 ay boyunca %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.*

 

 

Miami’ye ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 077 Haftanın her günü IST 13:30 MIA 20:30
TK 078 Haftanın her günü MIA 22:30 IST 16:30 +1

*Tüm saatler lokaldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here