Lufthansa, 2019 yılında Austin (ABD) ve Bangkok (Tayland)’a uçmaya başlıyor

0
133
Voll beladenes Boot, Frau, Wai, traditionelle Geste der Grußhandlung und Respektbezeugung, Khlong oder Klong, Wasserkanal, Bangkok, Thailand, Asien | Verwendung weltweit, Keine Weitergabe an Wiederverkäufer.

Lufthansa, 2019 yılında Austin (ABD) ve Bangkok (Tayland)’a uçmaya başlıyor

 

Lufthansa, ABD’deki uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Havayolu, 3 Mayıs 2019 itibariyle Dallas/Fort Worth ve Houston’dan sonra Teksas’taki üçüncü destinasyonu Austin’e Frankfurt kalkışlı direkt seferler başlatıyor. 2019 yazından itibaren, bir Airbus A330-300 uçağı Frankfurt ile Austin arasındaki rotada haftada beş kez hizmet verecek.

 

Lufthansa, ayrıca Austin’e ek olarak, 1 Haziran 2019 tarihi itibariyle Münih-Bangkok direkt seferlerine başlıyor. Münih kalkışlı sunulan yeni uçuş noktası Bankok’a uçak biletleri bugün itibariyle satışa sunuluyor. Taşıyıcı, Münih’ten Tayland’a haftanın her günü gerçekleşecek uçuşlarda yeni bir Airbus A350-900 ile hizmet verecek.

 

Lufthansa uçuşları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek veya rezervasyon yaptırmak isteyen misafirler,

 www.lufthansa.com web sitesini ziyaret edebilir; rezervasyonlarını seyahat acenteleri aracılığı ile ya da 0 212 354 88 88’i arayarak Lufthansa Hizmet Merkezi’nden yapabilirler.

State Capitol, Austin, Texas, USA, Nordamerika 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here