Lounge İzmir yeni yerinde yeni yüzüyle hizmetinizde

0
190

İzmir Adnan Menderes Havalimanı yeni iç hatlar Özel Yolcu Salonumuz- Turkish Airlines Lounge İzmir- 03 Haziran’dan itibaren iç hatlar gelen yolcu terminali güzergahında yeni yerinde, yeni yüzüyle hizmetinizde!

“Business” (Business Class yolcularımız ve Elite Plus üyelerimizin kullanımı için) ve “Elite” (Elite ve Classic Plus üyelerimiz için) olmak üzere iki farklı konseptte hizmet vermektedir.

İçinde teras ve özel otoparkın da mevcut olduğu , duş alanları , çocuk bakım ünitesi ve çocuk oyun alanı ile Turkish Airlines Lounge İzmir sizlere yeniden hizmet vermeye başlıyor.

 izmir lounge 1

Uçuş Noktaları sayfamızı ziyaret ederek promosyon uçak bileti alabileceğiniz yerleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca, sayfamızdaki şehir rehberlerini inceleyebilir, Skylife dergisini okuyabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 THY/444 0 849 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Türk Hava Yolları Satış Ofisleri ve Yetkili Satış Acenteleri’ ne başvurabilirsiniz

Türk Hava Yolları, Skytrax tarafından verilen Dünya Havayolu Ödülleri kapsamında 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Avrupa’nın En İyi Havayolu Ödülü’nü almaya hak kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here