Lojistiğin Büyük Buluşmalarında Siz de Yerinizi Alın

0
236
Lojistiğin Büyük Buluşmaları
Lojistiğin Büyük Buluşmaları

Lojistiğin Büyük Buluşmaları

logitrans 2021
Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, 10-12 Kasım 2021 tarihlerinde planlandığı gibi düzenlenecek. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içermektedir. Lojistik sektörünün Türkiye’deki büyük buluşması için şimdiden yerinizi ayırın! Katılım ile ilgili tüm bilgilere www.logitrans.istanbul web sitesinden ulaşabilirsiniz.

transport logistic China 2022
transport logistic China, planlandığı gibi 15-17 Haziran 2022 tarihlerinde Şanghay’da düzenlenecek. Asya’nın en büyük ve en heyecan verici fuarı olan transport logistic China’nın sizi tüm lojistik ürün, teknoloji ve hizmet yelpazesiyle karşılayacak. İlk kez erken kayıt ücreti (son başvuru tarihi 15 Temmuz 2021) sunulduğunu lütfen unutmayın. Fuar ve koşullar hakkında daha fazla bilgiyi www.transportlogistic-china.com web sitesinde bulabilirsiniz.

2+2 on Innovation in logistics, 21-24 Eylül 2021, San Francisco
2+2 on Innovation in logistics etkinliği, etkinlik ortağı olan TIACA (Uluslararası Hava Kargo Derneği, ABD) ile birlikte düzenlenecektir. Etkinlik, San Francisco Hyatt Regency’de 2 günlük konferans programı (21-22 Eylül) ile San Francisco Silikon Vadisi’nde 2 günlük İnovasyon Turunu (23-24 Eylül) içermektedir. Daha detaylı bilgiye https://www.tl-americas.org/conference/2plus2/ web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lojistiğin Büyük Buluşmaları
Lojistiğin Büyük Buluşmaları