Joon ile Gökyüzünde Organik Beslenme Ayrıcalığı

0
62

Joon ile Gökyüzünde Organik Beslenme Ayrıcalığı

Air France KLM grubunun dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı yeni havayolu markası Joon orta ve uzun mesafe uçuşlarında yolcularına gökyüzünde organik beslenme ayrıcalığı sunuyor. Günün her saatinde yaklaşık 60 lezzetli ikram, yüzde 20 organik ve adil ticaret ürün seçeneğiyle gökyüzünde mevsim sebzeleri ve taze yiyecek içecek servisi sunuyor.

İstanbul uçuşlarına 26 Mart itibarıyla başlayan dijitalliğin ve inovasyonun öncü havayolu markası Joon, Avrupa uçuşları ve kıtalararası uçuşlarında sunduğu geniş yelpazeli yeme içme seçenekleriyle yolcularını leziz bir keşfe davet ediyor.

Bulutların üzerinde en sevdiğiniz içeceği yudumlayın

Joon ile orta ve uzun mesafe uçuşlarında en sevdiğiniz içeceği bulutların, denizin üzerinde yudumlarken organik lezzetlerin tadını çıkarın. %100 meyveden oluşan vitamin dolgulu smoothie, Sicilya limonlu limonata, kapuçino ve el yapımı içecekler ile uçuş keyfinizi ikiye katlayın. Joon’un kısa mesafe uçuşlarındaki ayrıcalıklı menüsünden; tatlı tuzlu atıştırmalıklar, sandviç, salata ya da tapas satın alarak lezzetin doruklarına çıkın.

Kıtalararası uçuşlarda ekonomi ve business sınıflarda en iyi yemekleri sunmak üzere hizmet veren Joon’un lezzet keşfinde, onlarca çeşitteki ikram menüsü ile havada bile yeme içme zevkinizden ödün vermeyin.

Joon Paris Charles de Gaulle havaalanından orta mesafe ağında İstanbul, Barcelona, Berlin, Lizbon, Napoli, Oslo, Porto ve Roma’ya, uzun mesafe ağında Fortaleza, Kahire, Cape Town, Mahé ve Tahran’a uçuş gerçekleştirecek Joon, haftada 228 uçuşla toplamda 13 noktaya ulaşıyor.

 

Air France KLM Hakkında:

Société Air France, S.A. ya da kısaca Air France Fransa’nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Merkezi Paris’in kuzeyinde Tremblay-en-France’da bulunan şirket, Air France KLM ortaklığı altında ve SkyTeam kurucu üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Mart 2015 itibarı ile 95 ülkede 191 farklı noktaya uçan Air France, 2004 yılında KLM Royal Dutch Airlines ya da Hollanda Kraliyet Havayolları ile şirketleri birleşerek Air France KLM Grup çatısı altında hizmet vermeye başladı. Grup yine aynı yıl dünyanın en büyük havayolu ittifaklarından biri olan ve üyeleri arasında Aeroflot, Alitalia ve Delta Havayolları’nın da olduğu SkyTeam’e üye oldu. KLM 2012 ve 2013 yıllarında Dünya Havayolları Ödülleri tarafından en iyi yer hizmetleri ekibi ve en iyi kabin ekibi ödüllerine layık görüldü. 2009’dan beri “İlham veren havayolu” sloganıyla yola devam eden KLM, yolcularına kusursuz bir hizmet vermek adına çalışmalarına devam ederken, 70 ülkede yaklaşık 130 noktaya direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir.

 

Joon Hakkında:

Joon, Air France tarafından hizmete sunulan yeni nesil seyahat deneyimidir. Şirket, yeni nesil gezginlerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Planda: esneklik, kişiye ve ihtiyaca uygun hazırlanmış hizmetler bulunmaktadır. Joon, yeni bir seyahat tecrübesine sahip olmak isteyen herkes içindir.