Latest Posts

ITA Airways Skyteam Üyesi Oluyor

81 / 100

ITA Airways Skyteam Üyesi Oluyor

14 Ekim tarihinde faaliyetlerine son veren İtalyan Havayolu Alitalia’nın ardından kurulan ITA Airways, Uluslararası havayolu birliği Skyteam’e katıldı.

Skyteam üyesi 700 milyon müşterinin önemli destinasyonlardan biri olan İtalya’da ITA Airways’in sağlayacağı bağlantılardan faydalanması mümkün olacak.

Skyteam başkanı Walter Cho yaptığı açıklamada, İtalya pazarının Skyteam için Avrupa marketinde 20 yıldan fazladır önemli bir network olduğunu, İtalya’yı dünyaya bağlamak için Skyteam ‘in ise en uygun havayolu birliği olduğunu söyledi.

ita airways, skyteam

ITA’nın kendi birliklerinin bir parçası olmasından heyecan duyduklarını söyleyen Cho, İtalya’ya seyahatlerinde Skyteam birliğini tercih eden milyonlarca yolcunun, havayolunun operasyonlarının sürekliliğinden memnuniyet duyacaklarını söyledi.

ITA Airways başkanı Alfredo Altavilla ise yaptığı konuşmada Skyteam’e katılmalarını doğal bir süreç olarak gördüklerini ve bu sayede İtalya’dan ve İtalya’ya global bağlantı sağlarken aynı kaliteyle bayrak taşıyıcı olarak devam edeceklerini söyledi.

Alitalia operasyonlarına son verdiğinde Skyteam’den çıkarılmış ve Mille Miglia mil programında olan altı milyon üyeye, diğer Skyteam üyesi havayollarında millerini kazanma ve kullanma hakkı verilmişti.

ita, skyteam

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.