Hamad Uluslararası Havalimanı'na hoşgeldiniz….

0
116

Hamad Uluslararası Havalimanı’na hoşgeldiniz. 27 Mayıs 2014 saat 09:00 itibariyle, bizim yeni evimiz, sizin dünyaya açılan kapınız.

Katar’ın yeni uluslararası havalimanı, merkezinde sizin olduğunuz bir tasarımla hayat buldu. Sonuç: Yepyeni bir müşteri konforu ve benzersiz bir yolculuk sunan dünya standardında bir tesis.

Hamad Uluslararası Havalimanı’nın ayrıcalıklı hizmetlerini keşfedin.

5-yıldızlı bir yolculuk için etkinlik 
ve kolaylık

137 kontuarı ile ferah ve zarif check-in salonu ve 34 adet self-servis check-in kiosu. Hızlı güvenlik geçişleri sizlere kolaylık ve etkinlik sağlayan hizmet masaları.

Çarpıcı bir atmosfer ve mimari

Yüksek tavanlı geniş salonlar, tasarımcıların küçük dokunuşları ve muhteşem güzellikteki sanat eserleri ile bir havalimanı terminalinden çok daha öte bir atmosfer.

Alışveriş ve yemekte iştah açıcı 
seçenekler

Geniş ve farklı yemek seçeneklerinin yanısıra, dünyanın en büyük Duty Free alışveriş yerlerinden biri. Şık butikler ve dünyaca ünlü tasarımcıların markaları unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Çalışın, Dinlenin ve Oynayın

Havalimanının pek çok yerinde bulunan gösterişli çalışma alanlarında son model bilgisayarlar sizleri bekliyor. Tüm terminal içinde, ücretsiz wifi sizi dünyaya bağlıyor ve eğlence seçenekleri sunuyor.

Sizleri göklerde olduğu kadar yerde de unutamayacağınız 5-yıldızlı bir deneyime çağırıyoruz.

Hamad Uluslararası Havalimanı hakkında daha fazla bilgi için lütfen qatarairways.com/HIAsitesini ziyaret edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here