Ethiopian Airlines Kargo Uçuşları Başlıyor

0
91

ethiopianEthiopian Airlines 23 Nisan 2016 tarihi itibariyle Addis Ababa uçuşlarına başlayacaktır.

Uçuşlar Sabiha Gökçen Havalimanın’dan, her cumartesi, B777 Kargo Uçağı ile gerçekleşecek olup ,kalkış saati 21:15 olarak belirlenmiştir.

Ethiopian Airlines’ın Kargo Uçuşlarına ait özel fiyatları ve servisleri hakkında detaylı bilgiyi Airmark rezervasyon ofisinden alabilirsiniz.

ADD ‘den aşağıdaki varış noktalarına kargo geçiş uçakları ile servis sağlanmaktadır;

ABJ,ACC,AMD,ANC,BJM,BKO,BLR,BOM,BZV,CAN, DEL,DWC,EBB,FIH,HAN,HKG,HRE,JED,JFK,JUN,JUB, KAN,KGL,KRT,LBV,LCK,LFW,LOS,LUN,MAA,NBO,NDJ, NIM,OUA,PVG,RUH

ADD’dan aşağıdaki varış noktalarına geniş ve dar gövde yolcu uçakları ile servis sağlanmaktadır;

ABJ,ABV,BAH,BEY,BKK,BKO,BLZ,COO,CPT,DAR,DKR, DLA,DUR,GBE,JIB,JRO,KUL,LAD,LBV,MBA,MCT,MNL, MPM,NIM,NRT,PEK,PNR,SEL,SSG,ZNZ

Etihopian kargo iletişim / Etiyopya kargo İletişim / Airmark Rezervasyon Ofisi İletişim

444 -1 – 472 (444 1 GSA)

ethiopiancargo_turkey@air-mark.com

AFRİKA’NIN EN İYİSİ

Ethiopian Airlines ,  başarılarla dolu yıllar geçirerek 70. yılını kutluyor.

Ethiopian havacılığın, yeni uçakların ve teknolojilerin Afrika’ya getirilmesine liderlik eden bir havayolu oldu. Afrika için çok önemli bir konuma sahip.

Afrikalı taşıyıcı günde 240 uçuş yapmakta. 76 uçaklık filosu , Afrika’nın en büyük kargo servisi , Havacılık akademisi ve güçlü bir teknik bakım servislerine sahip.

Taşıyıcının üst düzey yöneticilerinden Tewolde Gebremariam:

“70 yıl uzun bir zaman dilimi ama Ethiopian hala genç , güçlü ve geleceği emin adımlarla ilerleyen, entegre olmuş huzurlu bir Afrika’nın parçası olan bir havayolu. “

 

Ethiopian şu anda “vizyon 2025” olarak tanımlanan 15 yıllık planları uyguluyor. Afrika havacılık sektörüne en önemli 7 unsuru ile liderlik ediyor. Ethiopian iç hat ve bölgesel havayolu; Ethiopian Uluslararası havayolu, Ethiopian kargo; Ethiopian uçak bakım; Ethiopian havacılık akademisi; Ethiopian uçak içi ve ikram servisleri ve Ethiopian yer hizmetleri.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here