Emirates, Dubai Parks and Resorts ile özel giriş kartı için iş birliğine başladı

0
66

Emirates, yolcularına Dubai’nin heyecan verici tema parklarında ayrıcalık sağlamak için, Dubai Parks and Resorts ile iş birliğine başladı.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, yolcularına benzersiz bir tatil fırsatı sunmak için Dubai Parks and Resorts ile iş birliğine başladı. Bu yeni iş birliğine ile yolcular, MOTIONGATE™, BOLLYWOOD PARKS™, LEGOLAND® ve LEGOLAND® Su Parkı’nın dördüne birden girme imkânı sağlayan iki günlük giriş kartını aldıklarında, bölgedeki en büyük tema parkı olan Dubai Parks and Resorts’taki, özel bir dizi fırsattan yararlanabilecekler. Emirates’ten uçuş rezervasyonu olan yolcuların Dubai Parks and Resorts’a iki günlük giriş rezervasyonu yaptırmak için sadece emirates.com adresindeki ‘Rezervasyonu Yönet’ sekmesine gitmeleri yeterli.

Emirates İdari Başkan Yardımcısı ve Ticaret Direktörü Thierry Antinori konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Dubai’ye gelen ya da Dubai üzerinden aktarmalı uçuş yapan yolcularımıza, Ortadoğu’daki en büyük tema parkı destinasyonunda özel deneyimler sağlamak üzere, Dubai Parks and Resorts ile iş birliğine başladık. Bu imkân, Dubai’nin tanıtımını, 150’den fazla destinasyondan oluşan ağımızdan, bu yaz seyahat edecek olan daha fazla yolcuya tema parklarını ziyaret etmeleri için daha fazla sebepleri olmasını sağlamamızı mümkün kılacak. Dubai’nin sunduğu, dünya çapındaki alışveriş imkanları, en iyi restoranlar, ikonik binalar ve daha birçok imkânı, aktif bir şekilde desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Dubai Parks and Resorts’un sahibi olan DXB Entertainments, PJSC,’nin CEO’su ve İdari Müdürü Mohamed Almulla ise, “Ortadoğu’daki en büyük havayolu şirketi, yine Ortadoğu’daki en büyük tema parkı ile bir ekip oluşturmuş durumdayız ve bundan dolayı gerçekten büyük heyecan duyuyoruz. Dubai’de yaşayan ve ziyaret edenler için, eşsiz bir seyahat ve eğlence imkânı oluşturmak üzere, Emirates ile güç birliği yaptık ve hedefimiz, tüm konuklara, olağanüstü bir deneyim imkânı sunmak. Bu ortaklık, daha fazla küresel müşteriye ulaşmaya yönelik amacımızla mükemmel bir paralellik taşıyor,” şeklinde konuştu.

Emirates ve Dubai Parks and Resorts’un giriş kartı, özel bir RFID (Radyo frekansı tanımlı) bileklikle birlikte veriliyor ve ziyaretçilere aşağıdakiler dahil, fazladan ayrıcalık sağlıyor:

  • Yemek arabaları ve dijital fotoğraf stantları da dahil, parklardaki restoranlarda kullanmaya yönelik, 68 dolar değerinde kredi.
  • Parklarda, tüm ticari ürünlerde %10 indirim
  • Her gün için, MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai ya da LEGOLAND® Dubai’deki kuyruklara girmeden geçmeye yönelik üç Q-Fast kartı. Her bir Q-Fast kartı, her bir park oyuncağı için sadece bir kez kullanılabiliyor.
  • Tesislerde bulunan Polinezya temalı bir işletme olan Lapita Hotel & Resort’taki tüm gıda ve içecek satış alanlarında %15 indirim.

Dubai’yi ziyaret edenler, bu canlı şehirde her zaman bir şeyler keşfedebiliyor. Heyecan verici tema parklarının yanında, Dubai, yıl boyunca güneşli hava, dünya çapındaki alışveriş alanları ve restoranlar ile büyüleyici plajlara sahip.

Emirates’in Dubai’deki merkezi, ziyaretçilere 85 ülkede, 159 destinasyona seyahat imkânı sağlıyor. Şirket, 135 uyruktan gelen ve 60’tan fazla dil konuşan uluslararası bir kabin ekibi ile, kusursuz bir uçak içi hizmet sunuyor. Business Class’da bulunan, tamamen düz yatabilen koltuklar ve Economy Class’taki, konforlu koltuklarının yanı sıra ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice sayesinde, 3,500’e varan eğlence kanalı sunabilen, dünyanın en geniş koltuk ekranları ile Emirates, kaliteli ürün ve hizmet konusunda her geçen gün kendini daha da geliştiriyor.

Çocukları ile seyahat eden yolcular, tüm havaalanlarında öncelikli biniş ve uçakta, özel çocuk öğünleri, ice’da çocuklara ayrılmış eğlence imkanları, özel oyuncaklar ve Lonely Planet Kids oyun çantaları ile yoğun aile programlarından yararlanabiliyorlar. Emirates, tamamen Airbus A380 ve Boeing 777’lerden oluşan bir filoyu işleten tek havayolu şirketi ve bu da yolcuların, modern, son teknolojiye sahip, geniş gövdeli araçlardan oluşan filodan elde ettikleri deneyimleri daha da arttırıyor.

Uçuş rezervasyonu ve bu kampanyadan faydalanmakla birlikte, Emirates ile ilgili daha fazla bilgi için, www.emirates.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Yerel koşul ve hükümlere tabidir.

Dubai Parks and Resorts hakkında

DXB Entertainments PJSC’in sahibi olduğu Dubai Parks and Resorts, dört ayrı tema parkından oluşan, Ortadoğu’nun, en büyük çok temalı eğlence ve dinlence parkıdır. Bu dört park; Hollywood’un ünlü yapımlarına göre oluşturulmuş kapsamlı oyuncakları ve gezilecek yerleri ile MOTIONGATE™ Dubai, ilhamını Hollywood’dan alan, bölgenin en geniş tema parkı; ünlü LEGO® parçasının oynayarak öğrenilen bir ortamda hayat bulduğu, benzersiz, etkileşimli bir tema parkı olan LEGOLAND® Dubai; Bollywood’un en popüler filmleri baz alınarak geliştirilen, oyuncakları ve gezilecek yerleri ile türünün ilk örneği BOLLYWOOD PARKS™ Dubai; bölgenin yaşları 2 ila 12 olan çocuklara sahip ailelere yönelik ilk su parkı olan LEGOLAND® Su Parkı.

Bu tema parkları, bütünüyle aileler için mükemmel nitelikteki, birçok alışveriş, yemek ve benzersiz eğlence imkânı sunan, ücretsiz bir temalı dinlence merkezi Riverland™ Dubai ile birleştirilmiş durumda. Konuklar, Marriott Autograph Koleksiyonu’nun bir parçası, Polinezya temalı aile oteli olan Lapita™ Hotel’de kalabiliyor.

Dubai’de, Dubai ve Abu Dhabi Uluslararası Havaalanlarına eşit mesafedeki, Palm Jebel Ali karşısındaki Sheikh Zayed Yolu üzerinde bulunan bu tema parkı, 100’den fazla park oyuncağı ve ziyaret alanına sahip.

Daha fazla bilgi için: www.dubaiparksandresorts.com

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 160 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları’ndan haftada toplam 16 uçuşu bulunuyor.