Çelebi İş ilanları

0
144

Yolcu Hizmetleri Memuru (SAW) 

Genel Nitelikler:
       Çelebi Grubu yarım yüzyıllık geçmişine dayalı bilgi ve tecrübe birikimiyle; Havacılıkta Yer Hizmetleri, Kargo & Antrepo, Gıda ve Liman İşletmeciliği gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.
Çelebi Holding bünyesindeki Çelebi Hava Servisi A.Ş., 1958 yılında Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak kurulmuştur. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olan kuruluşumuz, 55 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’de 30 havalimanında, yaklaşık 4500 çalışanı ile 300’e yakın yerli ve yabancı havayolu şirketine 7 gün 24 saat aralıksız olarak uluslararası standartlarda yer hizmeti vermektedir.
Çelebi Hava Servisi için; İstanbul Sabiha Gökçen İstasyonu bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki  niteliklere sahip‘ Part Time Yolcu Hizmetleri Memurları ‘ aramaktayız.

  • En az Lise mezunu,
  • Vardiya düzeninde yarı zamanlı (part time)  çalışabilecek,
  • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
  • Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına yatkın,
  • İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi,
  • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,

 

İş Tanımı:
Yolcu Hizmetleri Memuru
Yolcunun alana girişinden uçağa binişine kadar uluslararası kurallar ve şirket standartlarına göre bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin eksiksiz ve doğru yapılmasından sorumlu personel.

Şehir/Ülke: İstanbul(Asya) 
İlan Tarihi: 20.06.2014
Personel Sayısı: 

   Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
Pozisyon Tipi: Part-time
Eğitim Seviyesi: High school (Graduate), Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate)
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here