ATÜ Duty Free’de Sevgililer Günü’ne özel kampanya

0
159

ATÜ Duty Free’de Sevgililer Günü’ne özel kampanya

 

ATÜ Duty Free’yi seçenleri havalimanlarında Sevgililer Günü sürprizleri bekliyor. ATÜ Duty Free, misafirlerini Şubat ayında Sevgililer Günü’ne özel kampanyalarla karşılayıp, uğurluyor.

ATU_1

İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes havalimanlarından Şubat ayında yurtdışı uçuşu gerçekleştirecek yolcuları ATÜ Duty Free’de Sevgililer Günü özel indirimleri bekliyor. Sevgililer Günü’ne özel kampanya, parfüm, kozmetik, cilt bakımı ve çikolata kategorilerindeki ürünlerde geçerli. Sevgililer Günü’ne özel indirimlerin yanı sıra mağazalarda ürünlere özel şık ambalaj tasarımları ve canlı tadım aktiviteleri de gerçekleşecek.

 

Tüm markalara ait güzellik danışmanlarından oluşan eğitimli satış ekibi, alışveriş yapan yolculara ayrıca profesyonel tavsiyelerde de bulunuyor.

 

Şubat ayı “XL Kampanyası”na dahil olan Boss, Armani, Azzaro, Calvin Klein, DKNY 200 ml.lik dev parfümleri ile ilgi odağı oluyor. Gucci, Escada, Davidoff Hugo Boss, Dolce&Gabbana marka parfümler de sadece Şubat ayına özel fırsatlarla tüketicilerle buluşuyor.

 

Lindt çikolata tadım aktiviteleri ise hem gidiş hem geliş katında yolcuların ağzını tatlandırıyor.

 

ATÜ HAKKINDA:

TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi ATÜ Duty Free, 4 kıtada, 8 ülkede 23 bin metrekare alanda 110 mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmeti sunuyor. Son olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde Houston George Bush Havalimanı’nda duty free işletmeye başlayan şirket, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Milas Bodrum Havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. ATÜ dışında ise Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Kutaisi, Makedonya’nın Üsküp, Ohrid, Tunus’un Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka, Letonya’nın Riga, Umman’ın Salalah, Suudi Arabistan’ın Medine havalimanlarının gümrüksüz mağazalarını işletiyor. ATÜ Duty Fee yolculara, ihtiyaçlarına ve dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.