ANADOLUJET, TÜRKİYE’NİN TURİZM CENNETLERİNİ BİRBİRİNE BAĞLIYOR

0
235

ANADOLUJET, TÜRKİYE’NİN TURİZM CENNETLERİNİ BİRBİRİNE BAĞLIYOR

Halkın havayolu AnadoluJet, 5 – 6 Şubat tarihleri arasında turizm kenti Antalya’da düzenlenecek Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı – SATEF’te ziyaretçileriyle buluşacak. Fuarda, 1 Nisan tarihinden itibaren haftanın her günü düzenlenecek olan Antalya – Nevşehir uçuşları ile ilgili bilgilendirmeler ve yeni başlayacak İzmir – Nevşehir hattının tanıtımı yapılacak.

 

03 Şubat 2016, İstanbul;

 ANADOLUJET E190

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği tarafından düzenlenen Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı – SATEF’e katılacak. AnadoluJet, 5-6 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit’te gerçekleşecek fuarda turizm sektörü temsilcileri ve Antalyalı ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

 

Seyahat acentaları ve tedarikçilerinin ticaret hacminin büyümesine, hizmet ve ürün kalitesinin artmasına katkı sunmak amacıyla düzenlenen fuar süresince AnadoluJet, kültür turizminin en önemli duraklarından olan Nevşehir ile deniz turizminin kalbinin attığı Antalya arasında 1 Nisan’dan itibaren haftanın her günü düzenleyeceği Antalya-Nevşehir uçuşlarından ve turizm fırsatlarından bahsedecek. AnadoluJet, fuar kapsamında ayrıca 1 Nisan tarihi itibariyle seferlerini başlatacağı İzmir-Nevşehir hattının tanıtımını yapacak.