Anasayfa / Havacılık / Fly Service Ailesinden Açıklama

Fly Service Ailesinden Açıklama

Basında yer alan tarihi eser kaçakçılığı ile ilgili haberlere istinaden Fly Service Ailesinden açıklama geldi. Şirket web sayfasındaki duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz.

DUYURU

Basında çıkan haberleri esefle okumuş bulunuyoruz. Fly Hava Kargo Turizm Tic. Ltd. Sti., Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nün 60960384-151.01.01175608 sayılı yazısı ile olan
ve aynı zamanda kültür eserlerinin yanında dünyanın en büyük model uçak koleksiyonunun da yer aldığı müzenin kurucusu ve sahibidir.

Söz konusu müzenin ruhsat ve izinlerini de sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Çıkan haberler gerçeği yansıtmayıp, müze envanterine henüz girilmemiş eserler hakkında emniyet
yetkilileri tarafindan Gökhan SARIGÖL’ün bilgisine başvurulmuş olup, yasal süreç sonunda tüm kamuoyuna, Gökhan SARIGÖL tarafından basın yoluyla duyurulacaktır.

Fly Service ailesi olarak bu karalama kampanyasına itibar etmeyen +150 havayolumuza, tedarikçilerimize, ortaklarımıza, bizi sevenlere ve dostlarımıza teşekkür ediyor, bütün idari kadromuz ve personelimize beraber “Genel Merkezimiz” ve “32 istasyonumuz” ile havayollarına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Konu ile alakalı, mesnetsiz ve kötü niyetli haber ve spekülasyon yapan bütün kişi ve kurumlar hakkında da gerekli bütün resmi işlemlerin yapılacağını kamuoyuna duyururuz.

Fly Service Ailesi

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

THY Mayıs 2019 Trafik Sonuçları

THY Mayıs 2019 dönemine ilişkin trafik sonuçları aşağıdaki gibidir: •Mayıs 2018 döneminde 6,1 milyon olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<