Anasayfa / Emirates Haberleri / Emirates İtalya’da ağını Trenitalia ile genişletiyor

Emirates İtalya’da ağını Trenitalia ile genişletiyor

Emirates ağını İtalya’da genişletiyor, Trenitalia ile kod paylaşımı anlaşması imzalandı

İtalya’daki 27 tren istasyonu şimdi Emirates’in küresel ağının bir parçası olacak.
İtalya’ya gidiş-dönüş seyahat eden yolcular için daha fazla kolaylık ve bağlantı için demiryolu ve uçuşu birleştiren tek bir bilet olanağı sunuluyor.

DUBAI, 1 AĞUSTOS 2018 – İtalya’nın ulusal demiryolu şirketi Trenitalia ve Emirates, Emirates müşterilerine dünya çapındaki ağından biri olan İtalya genelinde yeni destinasyonlar keşfetmelerini sağlayacak yeni bir kod anlaşması duyurdu.

Sadece bir kolay rezervasyonla seyahatseverler Emirates ile uçarak, Emirates’in İtalyan’nın geçit kapısı olan 4 şehri Bologna, Milano, Roma ve Venedik’ten gelen yüksek hızlı, modern ve konforlu trenleri kullanıp İtalya’nın en güzel şehir ve kasabalarına ulaşabilecekler.

Yolcular artık Emirates web sitesi üzerinden kod paylaşımlı seyahatler için rezervasyon yapmaya başlayabilir ve  seyahatlerini tek bir bilette düzenleme kolaylığından yararlanabilir. First Class ve Business Class yolcuları, Trenitalia’nın trenlerinde  otomatik olarak First Class’ta rezerve edilecektir.

Emirates -Trenitalia ortaklığının bir parçası olan tren istasyonları şunlar:

İçerik:www.emirates.com

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Sabancı Üniversitesi ve GE Havacılık güçlerini birleştiriyor

Üniversite – Sanayi işbirliğinde yeni bir adım: Sabancı Üniversitesi ve GE Havacılık güçlerini birleştiriyor Sabancı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<