Anasayfa / ATÜ Duty Free Haberleri / ATÜ DUTY FREE 214,295€ DEĞERİNE LEXUS KAZANDIRDI

ATÜ DUTY FREE 214,295€ DEĞERİNE LEXUS KAZANDIRDI

24 Şubat – 20 Haziran 2018 tarihleri arasında, ATÜ Duty Free’nin İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarındaki geliş katı mağazalarından alışveriş yapan müşteriler, alkol ve tütün ürünleri hariç her 50€’luk harcamaları için, 214,295€* değerinde 1 adet Lexus RC F Carbon otomobil kazanma şansına sahip oldular.

45,000’in üzerinde kayıt alınan çekilişte, Türkiye’de sadece 3 adet olan aracın kazananı noter huzunda yapılan çekilişle İstanbul’dan Cansu Yıldız oldu ve ödülünü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki törenle ATÜ Duty Free Genel Müdür Yardımcısı Vural Ulus’tan teslim aldı.

ATÜ Duty Free, Temmuz ayı içinde başlayacak yeni çekiliş kampanyası ile Türkiye’nin en önemli giriş kapılarında müşterilerine yeni bir araç kazanma şansı sunacak.

*Anahtar teslim fiyatı, tescil masrafları hariç

ATÜ Duty Free, 4 kıtada, 8 ülkede 120’den fazla mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’ de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum Havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Yurtdışında ise Gürcistan’da Tiflis, Batum, Kutaisi; Makedonya’da Üsküp, Ohrid; Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka; Letonya’da Riga; Umman’da Salalah; Suudi Arabistan’da Medine; Amerika Birleşik Devletleri’nde Houston George Bush Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Free, yolculara, dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Turkish Cargo’dan Mars Hava ve Deniz Kargo’ya Ödül

Turkish Cargo’dan Mars Hava ve Deniz Kargo’ya Ödül Mars Hava ve Deniz Kargo, Turkish Cargo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<