Hava Kargo Hakkında Herşey
HavaalanıHavayolu

FRAPORT TAV ANTALYA HAVALİMANI KUVEYT VE ABU DHABI’DEN GELEN İLK MİSAFİRLERİNİ BÜYÜK BİR HEYECANLA KARŞILADI!

64 / 100

FRAPORT TAV ANTALYA HAVALİMANI KUVEYT VE ABU DHABI’DEN GELEN İLK MİSAFİRLERİNİ BÜYÜK BİR HEYECANLA KARŞILADI!

 

Turizmin çeşitlendirilmesine yönelik yaptığı stratejik çalışmalar ile ön plana çıkan Fraport TAV Antalya  Havalimanı, Ortadoğu ve Kuzey Afrika destinasyonlarına yoğunlaşarak, Antalya için önemli bir kaynak pazar haline gelen bu destinasyonlarda yaptığı çalışmaların meyvasını topluyor.

Fraport TAV Antalya Havalimanı proje kapsamında Antalya’ya yeni havayolları ve yeni rotalar kazandırmaya devam ediyor. Tarifeli olarak ilk seferini  1  Haziran 2023 tarihinde Abu Dhabi’den  Antalya’ya gerçekleştiren  Wizz Air  yıl boyunca haftada 3 kez düzenli olarak seferlerini gerçekleştirecek.

Fraport TAV Antalya Havalimanı Eş Genel Müdürü Sn. Gudrun Teloeken “Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlama faaiyetlerimiz 2022 kış sezonunun başından beri devam ediyor.  Gelen misafirlerimiz, deniz, kum güneş turizminin yanı sıra, alışveriş, gastronomi şehir ve doğa turları ile Antalya’da tatilin tadını çıkaracak” dedi.

Ortadoğu’dan tarifeli olarak sefer düzenlemeye başlayan bir başka havayolu da Kuwait Airways.  01 Haziran’da Kuveyt’ten Antalya’ya ilk seferini gerçekleştiren Kuwait Airways yaz boyunca haftada iki kez Antalya seferlerini gerçekleştiriyor olacak.

Yeni rotalar ile ilgili olarak Fraport TAV Antalya Havalimanı Eş Genel Müdürü Sn Deniz Varol       “Abu Dhabi ve Kuveyt’ten Antalya’ya gelen misafirlerimizi karşılıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz, gelen misafirlerimizin güzel anılar ile Antalya’dan ayrılmasını umut ediyoruz” ifadesinde bulundu.

FRAPORT TAV ANTALYA HAVALİMANI KUVEYT VE ABU DHABI’DEN GELEN İLK MİSAFİRLERİNİ BÜYÜK BİR HEYECANLA KARŞILADI! 22 Haziran 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu