Hava Kargo Hakkında Herşey
Kargo

Turkish Cargo Sabiha Gökçen’de Yeni Yatırımlarla Gücünü Artırıyor

69 / 100

Turkish Cargo Sabiha Gökçen’de Yeni Yatırımlarla Gücünü Artırıyor

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyetlerini sürdüren Turkish Cargo, yeni yatırımlarını artırarak ve iş paydaşlarına daha iyi hizmet vermek amacıyla, burada varlığını müdürlük seviyesine taşıdı.

Turkish Cargo, Sabiha Gökçen’deki faaliyetlerini güçlendirerek, müşteri ve ihracatçılara daha etkin ve kaliteli hizmet sunma hedefi doğrultusunda önemli adımlar attı. Şirket, Sabiha Gökçen’deki operasyonlarını daha da genişleterek ve altyapı yatırımlarını artırarak iş süreçlerini iyileştirmeye odaklanıyor.

Bu bağlamda, Turkish Cargo, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki varlığını müdürlük seviyesine çekerek operasyonlarını yeniden yapılandırdı. Şirketin bu hamlesi, havalimanındaki faaliyetlerini optimize etme ve genişleme hedeflerini destekleme konusunda kararlılığını ortaya koyuyor. Sabiha Gökçen’deki Turkish Cargo operasyonlarının yönetimini, şirketin özel kargo birimini kuran ve büyüten Abdullah Bahadır Büyükaymaz üstlenerek müdürlük görevine getirildi.

Büyükaymaz’ın liderliğinde, Turkish Cargo’nun Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki yeni yatırımları hız kazanacak. İhracatçıların ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni hizmetler ve altyapı iyileştirmeleri kısa sürede hayata geçirilecek.

Aldığımız bilgilere göre, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Turkish Cargo’nun yeni yatırımları, mevcut operasyonları daha da geliştirecek yenilikçi çözümler sunacak. Bu yatırımlar, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik hizmetlerle, ihracatçılara daha verimli ve güvenilir taşıma çözümleri sağlayacak.

Turkish Cargo, bu yatırımlar ve yapılanma ile Türkiye’nin lojistik sektöründeki öncü rolünü pekiştirerek, uluslararası standartlarda hizmet sunmaya devam edecek.

Turkish Cargo Sabiha Gökçen’de Yeni Yatırımlarla Gücünü Artırıyor 20 Temmuz 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu