Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

Terminal Girişim Hızlandırma Programı için son başvuru 3 şubat

Terminal Girişim Hızlandırma Programı için son başvuru 3 şubat

71 / 100

Terminal Girişim Hızlandırma Programı için son başvuru 3 şubat

Turkish Airlines ile yollarını kesiştirmek ve girişiminin büyümesini ivmelendirmek isteyenleri programa ve inovasyon ekibiyle tanışmaya davet ediyoruz.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat; Gençlere seslendi. Bir ay önce yayınlanan ilanın başvuru süresi uzatıldı. 23 Ocak olan son başvuru tarihi 3 Şubat oldu.

Genç Dehalar,
sizin teknoloji girişimlerinizi, özellikle de THY’nin faydasına olabilecek projelerinizi geliştirmenize yardımcı olmak, ortaklık olarak mentorluk yapmak, özel eğitim ve destekler vermek için “Terminal Hızlandırma Programı” dizayn ettik.

Yoğun gündemimden dolayı iki hafta önce bana yollanan bu ilanı anca değerlendirdim. Bu nedenle başvuru alma süremizi, yani Son başvuru tarihini: 3 Şubat’a uzattık.

Not: Şu ana kadar başvuru sayısı 176

Başvuru linki: https://lnkd.in/df8CQHRa

Kurumsal Linkedin Mesaj Linki: https://lnkd.in/d9W4H9gS

Girişimlerin potansiyel iş birliği yapabileceği kurumlarla buluşacağı ve proje geliştirme alanında ihtiyacı olan kaynaklara ulaşması hedeflenen program katılımcılarını bekliyor.

Başvurular ve detaylı bilgi için: https://lnkd.in/dNcUPVza

Terminal Girişim Hızlandırma Programı için son başvuru 3 şubat 1 Nisan 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu