HavacılıkHavayoluManşetTHY

Starbucks ve Miles&Smiles Sunar: Yıldıza Dönüşen Miller!

76 / 100

Starbucks ve Miles&Smiles Sunar: Yıldıza Dönüşen Miller!

Ödeme kolaylığından, özel hediye ve kampanyalara kadar birçok avantaj sunan Starbucks Mobil Uygulaması’nın ayrıcalıklar dünyasında artık Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles ile kazandıkları Miller yıldıza dönüşüyor. 

Yıldızlarıyla ikram içeceğini alan misafirlere ise keyfini çıkarmak kalıyor!

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan, kahve severlere Starbucks Mobil Uygulaması’nda yaptığı kampanya ve kişiye özel tekliflerle ayrıcalıklar sunan  Starbucks, Türk Hava Yolları ile güçlerini birleştiriyor. Seyahat tutkunu misafirlerine, Miles&Smiles ile kazandıkları Millerini Starbucks Mobil Uygulaması’nda yıldıza dönüştürme imkanı sağlıyor. 

Starbucks Mobil Uygulaması’nın ayrıcalıklar dünyasında kullanıcılar yıldız toplayabiliyor, topladıkları her 15 yıldız karşılığında dilediği 1 adet içeceği ikram olarak alabiliyor. Alışverişlerinde ekstra yıldız kampanyalarından ve indirimlerden yararlanabiliyor. Şimdi ise Türk Hava Yolları Miles&Smiles iş birliğiyle misafirleri için yepyeni bir ayrıcalığı hayata geçiren Starbucks, misafirlerine her 750 Mil karşılığında 15 yıldız hediye ediyor. Misafirler 15 yıldız karşılığında Starbucks’ta 1 adet dilediği Tall boy içeceği keyifle yudumluyor. 

Miles&Smiles yolcu programı üyeleri seyahatlerinden kazandıkları Millerini değerlendirmek istediklerinde, Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden dönüştürmek istedikleri Mil tutarını yazarak Mil karşılığı kadar yıldızı hesaplarına aktarabiliyor. Misafirler Starbucks mağazalarında Miles&Smiles Millerinden dönüştürdükleri yıldızlarla aldıkları içeceklerinin tadını doyasıya çıkarıyor! Detaylı bilgi için Türk Hava Yolları’nın Mil harcama platformu shopandmiles.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Miles&Smiles Millerini yıldıza dönüştürmek, kampanyalar ve daha fazla ayrıcalık Starbucks Mobil Uygulaması’nda! 

starbucks

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu