Latest Posts

SpiceJet’ten İngiltere atağı

SpiceJet, Delhi ve Mumbai’den Londra’ya Kesintisiz Uçuşları Duyurdu

SpiceJet Pazartesi günü, Delhi ve Mumbai‘yi 4 Aralık’tan itibaren Londra’ya bağlayan aktarmasız uçuşlar gerçekleştireceğini duyurdu ve bu da onu Birleşik Krallık‘a uçuş yapan ilk Hintli düşük maliyetli havayolu haline getirdi.

Delhi-Londra ve Mumbai-Londra hattında seferlerin 4 Aralık’ta başlayacağı ve havayolunun bu uçuşlarda 371 koltuk kapasiteli (353 ekonomi, 18 Business) A330 neo tipi uçaklarını kullanacağı öğrenildi.

SpiceJet düşük maliyetli bir taşıyıcı olabilir, ancak uçakta 18 business class koltuk bulunmaktadır. Ekonomi sınıfı koltukların bile uçak içi eğlenceye sahip olduğunu unutmayın.

Delhi-Londra hattında uçuşların haftada 2 frekans, Mumbai-Londra uçuşlarının ise haftada 1 frekans olarak başlayacağı açıklandı.

SpiceJet uçuşu, Delhi’den her Cuma ve Pazar günü saat 13.00’te kalkacak ve aynı gün 17.30’da Londra’ya ulaşacak. Uçuş, Mumbai’den her Pazartesi günü saat 12: 45’te kalkacak ve aynı gün saat 17: 30’da Londra’ya varacak.

Havayolu, hem Delhi-Londra-Delhi hem de Mumbai-Londra-Mumbai rotalarında 53.555 Rs’den başlayan her şey dahil tanıtım dönüşü promosyon ücreti sunuyor. Tek yön başlangıç ​​ücreti Delhi / Mumbai – Londra rotalarında 25.555 Rs (270 GBP) ve Londra-Delhi / Mumbai rotalarında 29.555 Rs olacak.

Londra’nın altı havalimanı var, ancak en değerlisi Heathrow‘dur çünkü dünyanın en yoğun havalimanlarından biri, geleneksel olarak yüzde 99’un üzerinde kapasite tahsis edildiğini ve slotların kiralanması ve satılması için multi-milyon dolarlık anlaşmalar yapıldığı görüldü.

spicejet boeing
@boeing

Latest Posts

POPULER